mesoestetic® magazine

Stay up to date on the care of your skin and silhouette with the opinion of the best experts.

 1. acnelan od mesoestetic – pożegnaj się z trądzikiem
  Trądzik jest jednym z problemów estetycznych, który najbardziej niepokoi skórę tłustą. Patologia ta występuje częściej u nastolatków, dotykając 90% młodych ludzi. mesoestetic wspólnie z grupą dermatologów opracował acnelan, intensywną terapię dla skóry trądzikowej i łojotokowej.
  Read more
 2. Witamina C w zabiegach pielęgnacyjnych
  Witamina C jest sekretnym składnikiem niezawodnej formuły kosmetycznej. Witamina ta ma wielorakie właściwości na skórze, które sprawiają, że jest niezbędnym elementem zabiegów estetycznych. W mesoestetic linia antiaging energy C łączy w sobie wszystkie cechy, aby stać się „obowiązkowym” rytuałem pielęgnacyjnym.
  Read more
 3. Jak walczyć z wypadaniem włosów
  Czy zauważasz, że podczas czesania wypada Ci za dużo włosów? Kiedy używasz szamponu lub odżywki, myślisz, że tracisz więcej włosów niż zwykle? Czujesz, że Twoje włosy tracą gęstość i witalność? Ogólnie rzecz biorąc, sytuacje te są zależne od pory roku, a ich manifestacja jest ograniczona w czasie. Mamy rozwiązanie! Zabiegi tricology firmy mesoestetic zatrzymują wypadanie włosów oraz stymulują wzrost mocniejszych i zdrowszych włosów.
  Read more
 4. Dlaczego kolagen jest ważny w rytuałach pielęgnacyjnych?
  Kolagen jest najbardziej obfitym białkiem w skórze i występuje w ponad 70%. Z biegiem czasu następuje spadek syntezy tego białka, a skóra traci naturalną jędrność i elastyczność. Linia antiaging collagen 360 pomaga zwiększyć produkcję kolagenu dzięki wzbogaconej formule zapewniającej większą gęstość i elastyczność.
  Read more
 5. 10 porad kosmetycznych od mesoestetic
  Jak najlepiej wykorzystać zabiegi kosmetyczne – o tym chcemy dziś mówić. W sieciach społecznościowych mesoestetic dzielimy się uniwersalnymi i korzystnymi wskazówkami dotyczącymi urody dla naszej skóry. W tym poście zebraliśmy 10 najlepszych wskazówek, aby być ekspertem od urody.
  Read more
 6. Wskazówki dotyczące zdrowej i długotrwałej opalenizny
  1 stycznia rozpoczyna się tworzenie postanowień związanych z uzyskaniem atletycznej sylwetki. Siłownia, zdrowa dieta, operacja bikini... a gdy nadejdzie lato, głównym celem jest uzyskanie opalonej skóry. Tego lata w mesoestetic dajemy Ci kluczowe wskazówki dla zdrowej opalenizny, która będzie Ci towarzyszyła przez dłuższy czas.
  Read more
 7. Chroń się przed zanieczyszczeniami – nowy sekret piękna i promiennej skóry
  W każdym sezonie pojawia się główny produkt, który staje się niezbędny w naszej codziennej rutynie pielęgnacyjnej, ale co się dzieje, gdy wakacje się kończą? Wracamy do miasta, do ustalonego harmonogramu i stałych godzin snu. Skóra ceni zmniejszenie ilości godzin ekspozycji na słońce, lepszy sen i odżywianie, ale czy zastanawiałeś(-aś) się, jak zanieczyszczenie miasta wpływa na Twoją skórę? Pollution defense ampoules od mesoestetic to niezbędnik dla tych, którzy mieszkają w mieście.
  Read more
 8. Czym różni się serum od kremu nawilżającego?
  W mesoestetic opracowujemy zabiegi i rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb: rodzaj skóry, stopień starzenia się skóry, czynniki pogodowe... W zależności od tych potrzeb konsystencja każdego roztworu jest kluczem do uzyskania pożądanych rezultatów zabiegu.
  Read more
 9. Czy masz wrażliwą skórę? Tak powinieneś(-aś) się nią zająć
  Gdy funkcja bariery ochronnej skóry nie działa przeciwko szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych, skóra cierpi i traci blask, gładkość, a nawet mogą pojawić się oznaki, takie jak zaczerwienienie lub łuszczenie, które wymagają większej pielęgnacji i ochrony. W mesoestetic opracowujemy specjalne produkty, aby zminimalizować skutki, które mogą pojawić się na wrażliwej skórze.
  Read more
 10. Czy zauważasz, że Twoja skóra jest zmęczona i matowa? Rozświetl ją z mesoestetic
  Jeśli każdego ranka używasz makijażu, aby ukryć matową i zmęczoną skórę, a rozświetlacz jest Twoim głównym produktem, w mesoestetic podpowiemy Ci, co należy uwzględnić w swojej rutynie, aby uzyskać świetlistą skórę bez żadnych sztuczek.
  Read more
 11. 5 rozwiązań mesoestetic preferowanych przez mężczyzn
  Chcesz poznać bestsellery mesoesetic dla mężczyzn? Przeanalizowaliśmy Twoje ulubione produkty w sklepie internetowym. Odnotowaliśmy, które były najczęściej wybierane na prezent na Dzień Ojca i przeprowadziliśmy ankietę wśród wszystkich mężczyzn, którzy są częścią zespołu, aby odkryć produkty, które tworzą listę ulubionych produktów dla mężczyzny. Zwróć na nie uwagę!
  Read more
 12. global eyecon, nowy profesjonalny zabieg od mesoestetic
  Czy wiesz, że kontur oczu jest z czasem jednym z najbardziej wrażliwych obszarów? Zmarszczki, kurze łapki, cienie pod oczami, worki, opadające powieki... global eyecon staje się ostatecznym zabiegiem przywracającym blask i młodość Twoim oczom.
  Read more

Elementy 1 do 12 21 całkowita

Strona