mesoestetic® magazine

Bądź na bieżąco z pielęgnacją skóry i dbałością o sylwetkę, korzystając z opinii najlepszych ekspertów.

 1. Krem nawilżający do każdego rodzaju skóry
  Krem nawilżający do każdego rodzaju skóry
  Każda twarz jest wyjątkowa i wymaga stosowania innych produktów. Odkryj rozwiązania nawilżające i wybierz idealny balsam do twarzy.
  Read more
 2. 5 wskazówek, aby dbać o skórę latem dzięki świeżym produktom przeciwdziałającym efektom starzenia
  5 wskazówek, aby dbać o skórę latem dzięki świeżym produktom przeciwdziałającym efektom starzenia
  Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby cieszyć się najlepszym stanem skóry tego lata!
  Read more
 3. acnelan od mesoestetic® – pożegnaj się z trądzikiem
  acnelan od mesoestetic® – pożegnaj się z trądzikiem
  Trądzik jest jednym z problemów estetycznych, który najbardziej niepokoi skórę tłustą. Patologia ta występuje częściej u nastolatków, dotykając 90% młodych ludzi. mesoestetic® wspólnie z grupą dermatologów opracował acnelan, intensywną terapię dla skóry trądzikowej i łojotokowej.
  Read more
 4. Witamina C w zabiegach pielęgnacyjnych
  Witamina C w zabiegach pielęgnacyjnych
  Witamina C jest sekretnym składnikiem niezawodnej formuły kosmetycznej. Witamina ta ma wielorakie właściwości na skórze, które sprawiają, że jest niezbędnym elementem zabiegów estetycznych. W mesoestetic® linia antiaging energy C łączy w sobie wszystkie cechy, aby stać się „obowiązkowym” rytuałem pielęgnacyjnym.
  Read more
 5. Jak walczyć z wypadaniem włosów
  Jak walczyć z wypadaniem włosów
  Czy zauważasz, że podczas czesania wypada Ci za dużo włosów? Kiedy używasz szamponu lub odżywki, myślisz, że tracisz więcej włosów niż zwykle? Czujesz, że Twoje włosy tracą gęstość i witalność? Ogólnie rzecz biorąc, sytuacje te są zależne od pory roku, a ich manifestacja jest ograniczona w czasie. Mamy rozwiązanie! Zabiegi tricology firmy mesoestetic® zatrzymują wypadanie włosów oraz stymulują wzrost mocniejszych i zdrowszych włosów.
  Read more
 6. Dlaczego kolagen jest ważny w rytuałach pielęgnacyjnych?
  Dlaczego kolagen jest ważny w rytuałach pielęgnacyjnych?
  Kolagen jest najbardziej obfitym białkiem w skórze i występuje w ponad 70%. Z biegiem czasu następuje spadek syntezy tego białka, a skóra traci naturalną jędrność i elastyczność. Linia antiaging collagen 360º pomaga zwiększyć produkcję kolagenu dzięki wzbogaconej formule zapewniającej większą gęstość i elastyczność.
  Read more
 7. 10 porad kosmetycznych od mesoestetic®
  10 porad kosmetycznych od mesoestetic®
  Jak najlepiej wykorzystać zabiegi kosmetyczne – o tym chcemy dziś mówić. W sieciach społecznościowych mesoestetic® dzielimy się uniwersalnymi i korzystnymi wskazówkami dotyczącymi urody dla naszej skóry. W tym poście zebraliśmy 10 najlepszych wskazówek, aby być ekspertem od urody.
  Read more
 8. Wskazówki dotyczące zdrowej i długotrwałej opalenizny
  Wskazówki dotyczące zdrowej i długotrwałej opalenizny
  1 stycznia rozpoczyna się tworzenie postanowień związanych z uzyskaniem atletycznej sylwetki. Siłownia, zdrowa dieta, operacja bikini... a gdy nadejdzie lato, głównym celem jest uzyskanie opalonej skóry. Tego lata w mesoestetic dajemy Ci kluczowe wskazówki dla zdrowej opalenizny, która będzie Ci towarzyszyła przez dłuższy czas.
  Read more
 9. Chroń się przed zanieczyszczeniami – nowy sekret piękna i promiennej skóry
  Chroń się przed zanieczyszczeniami – nowy sekret piękna i promiennej skóry
  W każdym sezonie pojawia się główny produkt, który staje się niezbędny w naszej codziennej rutynie pielęgnacyjnej, ale co się dzieje, gdy wakacje się kończą? Wracamy do miasta, do ustalonego harmonogramu i stałych godzin snu. Skóra ceni zmniejszenie ilości godzin ekspozycji na słońce, lepszy sen i odżywianie, ale czy zastanawiałeś(-aś) się, jak zanieczyszczenie miasta wpływa na Twoją skórę? Pollution defense ampoules od mesoestetic to niezbędnik dla tych, którzy mieszkają w mieście.
  Read more
 10. Czym różni się serum od kremu nawilżającego?
  Czym różni się serum od kremu nawilżającego?
  W mesoestetic opracowujemy zabiegi i rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb: rodzaj skóry, stopień starzenia się skóry, czynniki pogodowe... W zależności od tych potrzeb konsystencja każdego roztworu jest kluczem do uzyskania pożądanych rezultatów zabiegu.
  Read more
 11. Czy masz wrażliwą skórę? Tak powinieneś(-aś) się nią zająć
  Czy masz wrażliwą skórę? Tak powinieneś(-aś) się nią zająć
  Gdy funkcja bariery ochronnej skóry nie działa przeciwko szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych, skóra cierpi i traci blask, gładkość, a nawet mogą pojawić się oznaki, takie jak zaczerwienienie lub łuszczenie, które wymagają większej pielęgnacji i ochrony. W mesoestetic opracowujemy specjalne produkty, aby zminimalizować skutki, które mogą pojawić się na wrażliwej skórze.
  Read more
 12. Czy zauważasz, że Twoja skóra jest zmęczona i matowa? Rozświetl ją z mesoestetic
  Czy zauważasz, że Twoja skóra jest zmęczona i matowa? Rozświetl ją z mesoestetic
  Jeśli każdego ranka używasz makijażu, aby ukryć matową i zmęczoną skórę, a rozświetlacz jest Twoim głównym produktem, w mesoestetic podpowiemy Ci, co należy uwzględnić w swojej rutynie, aby uzyskać świetlistą skórę bez żadnych sztuczek.
  Read more

Elementy 1 do 12 23 całkowita

Strona