Zostań partnerem mesoestetic®

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!

Ponad 35 lat pracy w branży medyczno-estetycznej

W mesoestetic® od samego początku mieliśmy jasne powołanie: opracowywać i komercjalizować zabiegi medycznp-estetyczne o maksymalnej skuteczności i jakości na całym świecie.

Dziś jesteśmy światowymi liderami. Jesteśmy obecni w ponad 90 krajach i stale się rozwijamy. Z tego powodu nigdy nie przestajemy szukać partnerów, którzy podzielają nasze wartości i chcą towarzyszyć nam w przygodzie otwierania rynków lub wzmacniania bardziej strategicznych regionów.

Jeśli jesteś dystrybutorem lub gabinetem,
dlaczego powinieneś/aś należeć do rodziny mesoestetic®?

01. skuteczność

Głęboko wierzymy, że skuteczność naszych produktów, widoczna już od pierwszych sesji, jest kluczowym argumentem do budowania lojalności i przyczynienia się do wzrostu oraz konkurencyjności naszych klientów.
Wszystkie zabiegi są poparte badaniami naukowymi potwierdzającymi ich wyniki i bezpieczeństwo.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!
02. B+R+I

Każdego roku inwestujemy co najmniej 40% zysków w badania i rozwój, mając na celu oferowanie naszym klientom najbardziej konkurencyjnych i innowacyjnych rozwiązań oraz nowych praktyk terapeutycznych.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!
03. doskonałość i zróżnicowanie

Będąc laboratorium farmaceutyczym, nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Opracowujemy szeroką gamę kosmetyków podlegających tym samym wymogiem kontroli, co linia medyczna.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!
04. orientacja na klienta

Nasi klienci są dla nas powodem istnienia. Codziennie pracujemy dla Ciebie, aby kierować potencjalnych klientów do Twojego centrum i udostępniać im materiały promocyjnei informacyjne, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!
05. ciągłe szkolenia osobiście i online

Jesteśmy silnie zaangażowani w kształcenie i upowszechnianie specjalizacji medyczno-estetycznej. Oferujemy te usługi naszym klientom w ramach mesoestetic academy, zarówno osobiście, jak i cyfrowo.

CHCĘ ZOSTAĆ PARTNEREM!

Zostaw nam wiadomość, a nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

Poinformujemy Cię o zaletach i warunkach oferowania produktów mesoestetic® w Twoim centrum lub bycia dystrybutorem naszych produktów w Twojej okolicy.

SKONTAKTUJ SIĘ