Nawilżające, antyoksydacyjne, łagodzące lub depigmentujące: jakie serum będzie najlepsze dla Ciebie?


Dobrze dobrany koncentrat jest niezbędny w codziennej pielęgnacji skincare expert : Sera i koncentraty do twarzy to kosmetyki, które charakteryzują się wysokim stężeniem składników aktywnych, a także ich szybkim wchłanianiem i przenikaniem. Opowiemy Ci więcej o tym flagowym produkcie i pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Twojego rodzaju skóry. 

Sera i koncentraty do twarzy to kosmetyki, które charakteryzują się wysokim stężeniem składników aktywnych, a także ich szybkim wchłanianiem i przenikaniem. 

Co to jest koncentrat?

Sera i koncentraty to kosmetyki charakteryzujące się wysokim stężeniem składników aktywnych, co sprawia, że są bardzo skuteczne już po zastosowaniu kilku kropel. Dzięki wysokiej zdolności penetracji koncentraty działają w najgłębszych warstwach skóry, przynosząc natychmiastowo widoczne efekty. 

Jak aplikować serum?

Przed zastosowaniem koncentratu należy przygotować skórę, oczyszczając ją odpowiednim preparatem oczyszczającym. Jesli zamierzasz użyć produktu złuszczającego, również powinnaś zastosować go przed nałożeniem serum. W ten sposób ułatwisz przenikanie składników aktywnych i zwiększysz ich skuteczność. 

Wystarczy kilka kropel, 2 lub 3. Należy je rozprowadzić, delikatnie masując twarz, szyję i dekolt. Natychmiast poczujesz, jak skóra wchłania produkt! Na koniec nałóż zwykły krem i/lub krem z filtrem przeciwsłonecznym. Należy zauważyć, że serum lub koncentrat nie zastępują kremu nawilżającego, ponieważ ich funkcje i właściwości są różne. 

Jeśli zastanawiasz się, ile razy dziennie należy nakładać serum, zalecamy1-2 razy, w zależności od jego rodzaju. Ważne jest, aby zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi poszczególnych produktów, ponieważ niektóre z nich powinny być stosowane wyłącznie na noc, podczas gdy inne mogą być stosowane również rano. 

Dlaczego warto włączyć koncentrat do swojej codziennej pielęgnacji twarzy? 

Lekka konsystencja koncentratów jest jednym z głównych powodów, dla których je uwielbiamy: Zapomnij o świecącej skórze! Natychmiast poczujesz, że Twoja skóra jest czysta i nawilżona. 

Ponadto koncentraty do twarzy mogą być stosowane w każdym wieku, a ponadto każdy z nich jest odpowiedni dla kazdego typu skóry - tłustej, mieszanej, suchej lub wrażliwej. Koncentratów możesz używać nawet jeśli borykasz się z przebarwieniami… Czytaj dalej! 

Odkryj koncentraty mesoestetic®

W mesoestetic® opracowaliśmy koncentraty dla każdego typu skóry. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego typu skóry. 

Nawilżający

ha densimatrix to koncentrat o działaniu nawilżającym, który zapobiega odwodnieniu i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. 

Przeznaczony dla osób, które chcą zredukować zmarszczki, linie mimicznen, poprawić elastyczność i jędrność skóry

Antyoksydacyjny

aox ferulic to zaawansowany antyoksydacyjny koncentrat, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 

Przeznaczony dla osób, które chcą rozświetlić skórę i zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry. 

Łagodzący

skin balance to intensywny koncentrat o działaniu łagodzącym dla skóry wrażliwej i podrażnionej. 

Przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić systemy obronne skóry i zmniejszyć oznaki wrażliwości: zaczerwienienie, swędzenie i podrażnienie

Depigmentacyjny

melan tran3x concentrate to koncentrat dla skóry z przebarwieniami. 

Przeznaczony dla osób, które poszukują produktu do użytku domowego, który rozjaśnia przebarwienia

Czy wiesz już, który koncentrat powinnaś wybrać? 

Odkryj je wszystkie