Jeśli masz dużo przebarwień lub po prostu chcesz wyrównać koloryt skóry, to naturalne, że zastanawiasz się, który krem przeciw przebarwieniom będzie dla Ciebie najlepszy.


Na początek zalecamy udanie się do lekarza, który specjalizuje się w depigmentacji.

Istnieją różne rodzaje przebarwień, tak więc pierwszym krokiem jest postawienie odpowiedniej diagnozy, określenie rodzaju przebarwień i dobranie kremu dopasowanego do potrzeb skóry.

Dobór najlepszego kremu depigmentacyjnego do Twoich potrzeb

W mesoestetic® jesteśmy liderami w dziedzinie depigmentacji i opracowaliśmy wiele zabiegów depigmentacyjnych,  które cieszą się uznaniem tysięcy pacjentów na całym świecie. Zabieg cosmelan® w gabinecie, zabieg medyczny dermamelan®, protokół pielęgnacji melan tran3x lub linia anti-aging ultimate W+ mogą zmniejszyć, a nawet usunąć Twoje przebarwienia. Pomożemy Ci dopasować idealną metodę leczenia do potrzeb Twojej skóry. Nie wybieraj pierwszego lepszego kremu depigmentacyjnego.

Odkryj wszystkie nasze produkty do leczenia przebarwień i hiperpigmentacji.

Pamiętaj jednak, że uzyskanie pięknej, rozświetlonej skóry o jednolitym kolorycie, to nie tylko zasługa kuracji czy kremu przeciw przebarwieniom, ale także profesjonalnej i domowej pielęgnacji oraz prawidłowego stosowania odpowiedniego kremu z filtrem przeciwsłonecznym.

Ograniczenie ekspozycji na słońce i stosowanie produktów o szerokim spektrum działania zapobiegnie ponownemu pojawianiu się przebarwień. Istnieją również filtry przeciwsłoneczne z aktywnymi składnikami depigmentującymi, które dodatkowo wzmacniają usuwanie przebarwień.

Krem z filtrem przeciwsłonecznym to pierwszy sprzymierzeniec anti-aging, ponieważ ekspozycja na słońce jest główną przyczyną starzenia się skóry.

Odkryj naszą gamę filtrów przeciwsłonecznych mesoprotech®, zawierających składniki aktywne o działaniu anti-aging dla wszystkich typów skóry.

antimanchas