Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby cieszyć się najlepszym stanem skóry tego lata!


Latem zmieniają się Twoje potrzeby oraz potrzeby Twojej skóry. Wraz ze wzrostem temperatur Twoja skóra może poprosić Cię o świeżą, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję, nie zaniedbując czynnika przeciwdziałającego efektom starzenia i nawilżającego oraz bez pozostawiania tłustych pozostałości.

1- Uzupełnij higienę twarzy o odświeżający tonik

Higiena twarzy to pierwszy krok w każdej rutynie kosmetycznej, ponieważ to od niej zależy równowaga skóry i wchłanianie produktów kosmetycznych, które nakładasz na skórę.

hydratonic mist to tonik do twarzy w mgiełce, nawilżający, regenerujący, równoważący, przeciwdziałający efektom starzenia i zanieczyszczeniom. Woda różana zapobiega oznakom starzenia się skóry, zapewniając miękkość i nawilżenie.

2- Nawilż skórę świeżymi, szybko wchłaniającymi się teksturami

Nawilżenie jest niezbędne przez cały rok, a nadejście wysokich temperatur może powodować wysuszanie, podrażnienia i łuszczenie się skóry. 

ha densimatrix to ultralekki koncentrat kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym, przeciwdziałającym efektom starzenia i ujędrniającym.                   

3- Nie zapomnij o złuszczeniu i odnowieniu skóry w bardzo delikatny sposób

Latem łatwiej nawarstwia się nadmiar sebum i odkłada się więcej brudu na naszej skórze, dlatego tak ważne jest dalsze jej złuszczanie, zawsze chroniąc ją przed słońcem.

ultimate micropeel to zabieg mikrozłuszczający, który wywiera delikatne działanie odnawiające, eliminując martwe komórki, wygładzając niedoskonałości i wzmacniając świetlistość skróy.

4- Wykorzystaj noce w pełni

Latem śpimy mniej, a to może odbić się na Twojej skórze. Tym bardziej, jeśli w ciągu dnia została ona wystawiona na działanie słońca i upał.

melatonin ampoules to intensywnie regenerujący, antyoksydacyjny i przeciwdziałający efektom starzenia roztwór na noc, który pomoże Ci przeciwdziałać negatywnemu działaniu czynników zewnętrznych każdego dnia. Obudzisz się z wypoczętą i soczystą skórą.

5- Pamiętaj, że ochrona przeciwsłoneczna jest Twoim wspaniałym sprzymierzeńcem w przeciwdziałaniu efektom starzenia.

Wiesz już, że ochrona przed słońcem to najlepszy sposób na zapobieganie pojawianiu się zmarszczek lub plam, dlatego zalecamy chronić się przed słońcem przez cały rok. Mimo to latem nigdy nie możemy zapomnieć o fotoprotekcji, a wręcz musimy ją wzmocnić.

Seria mesoprotech® chroni przed UVB, UVA, promieniowaniem podczerwonym (IR) i światłem widzialnym (HEV). Dla każdego typu skóry istnieje filtr przeciwdziałający efektom starzenia o specyficznej konsystencji i składnikach aktywnych. Znajdź odpowiedni dla Ciebie!