best sellers

 1. cosmelan® to metoda depigmentacyjna, która kompleksowo usuwa istniejące plamy i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się, dając krótkotrwały efekt.

  Zobacz więcej
 2. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który redukcuje zmarszczki grawitacyjne oraz poprawia gęstość i jędrność skóry.

  Zobacz więcej
 3. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który sprzyja redukcji dynamicznych zmarszczek mimicznych i fotouszkodzeń.

  Zobacz więcej
 4. Implant skórny z usieciowanym kwasem hialuronowym w stężeniu 20 mg / ml.

  Zobacz więcej
 5. Specjalistyczny, profesjonalny zabieg o globalnym działaniu przeciwdziałającym efektom starzenia, rozjaśniający i rozświetlający skrę wokół oczu.

  Zobacz więcej
 6. Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia.

  Zobacz więcej
 

nowości

 1. Domowe opakowanie metody dermamelan®. Zawiera produkty zgodne z poradnikiem domowym profesjonalnej metody dermamelan® i uzupełniające działanie depigmentacyjne w usuwaniu i/lub redukcji przebarwień.

  Zobacz więcej
 2. dermamelan treatment to krem do użytku domowego, którego głównym działaniem jest łagodzenie i kontrola przebarwień melanicznych zlokalizowanych na twarzy. 

  Zobacz więcej
 3. Odświeżający i rewitalizujący żel-krem nawilżający. Zapewnia krótko- i długotrwałe nawilżenie, jednocześnie chroniąc przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia.  Zapewnia uczucie świeżości, miękkości i natychmiastowego komfortu.  Cera normalna, mieszana i tłusta.

  Zobacz więcej
 4. Intensywna maska, która uspokaja i łagodzi zaczerwienioną i wrażliwą skórę.

  Zobacz więcej
 5. Równoważąca i przeciwdziałająca zanieczyszczeniom pianka do mycia twarzy do skóry tłustej i trądzikowej.

  Zobacz więcej
 6. Intensywna maska łagodząca, która uspokaja i łagodzi zaczerwienioną i wrażliwą skórę.

  Zobacz więcej
 7. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który redukcuje zmarszczki grawitacyjne oraz poprawia gęstość i jędrność skóry.

  Zobacz więcej
 8. Intensywnie nawilżająca maseczka ​​do skóry suchej i odwodnionej.

  Zobacz więcej
 9. Intensywna maska ​​oczyszczająca. Złuszcza skórę i oczyszcza ujścia mieszków włosowych, zapobiega powstawaniu wyprysków.

  Zobacz więcej
 10. Innowacyjny, konfigurowalny i kompleksowy zabieg estetyczny przeciwdziałający efektom starzenia dla najbardziej wymagających ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry.

  Zobacz więcej