Korzyści wynikające z bycia producentem

Prace badawczo-rozwojowe (R&D) mające na celu ciągłe doskonalenie naszych receptur

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w mesoestetic Pharma Group. Jest to dla nas bardzo ważne i pozwala nam zagwarantować ich skuteczność, jakość i bezpieczeństwo

Wytwarzanie produktu jest możliwe dzięki trzem obszarom rozwoju, które są wspierane przez nasz Oddział biotechnologii

Obszar kosmeceutyków i nutraceutyków

Obszar odpowiedzialny za tworzenie wielu różnorodnych miejscowych produktów , takich jak: kremy, mleczka, emulsje, serum lub żele do oczyszczania, przygotowania, profilaktyki, leczenia i pielęgnacji skóry po zabiegu. Opracowuje również produkty doustne w postaci płynów, kapsułek lub saszetek.

Obszar wyrobów medycznych

Sprzęt medyczno-estetyczny i śródskórne urządzenia medyczne opracowane w tym obszarze wyposażone są w najnowszą technologię, która wzmacnia efekty naszych zabiegów na twarz i ciało .
mesoestetic Pharma Group jest w stanie opracowywać, produkować i wprowadzać na rynek miejscowe wyroby medyczne stosowane w leczeniu chorób skóry, w tym depigmentacji, blizn, unaczynienia lub zapalenia skóry.

Obszar leków

mesoestetic Pharma Group jest w stanie opracowywać, produkować i wprowadzać na rynek miejscowe leki stosowane w leczeniu chorób skóry, w tym depigmentacji, blizn, unaczynienia lub zapalenia skóry.

Biotechnologia, Kontrola obserwacyjna i Nadzór

Jednostki te współpracują przy przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa i skuteczności naszych produktów kosmeceutycznych, przy użyciu technik in vitro i in vivo. Główne kierunki badań Oddziału biotechnologii to depigmentacja, przeciwdziałanie efektom starzenia i zmiana kształtu ciała. Oddział medyczny kontroli obserwacyjnej oraz Oddział nadzoru odpowiadają za zespół uznanych międzynarodowych specjalistów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.

Jakość jest podstawową częścią naszej działalności i uważamy, że zarówno oficjalna certyfikacja, jak i zgodność ze ścisłymi wewnętrznymi kryteriami są ważne.

Nasze kryteria oceny jakości oznaczają, że kontrolujemy i monitorujemy każdy szczegół naszych procesów produkcyjnych. Naszą linię kosmetyków wytwarzamy zgodnie z tymi samymi wymogami kontrolnymi, które mają zastosowanie do naszej linii medycznej. Postanowiliśmy też stać się samowystarczalni, samodzielnie oczyszczając wodę do iniekcji, której używamy w zakładzie.

Wszystkie nasze zakłady, autoryzowane przez Hiszpańską Agencję Leków i Wyrobów Medycznych, są zgodne z europejskimi zasadami dobrych praktyk produkcyjnych (GMP). Firma posiada również certyfikaty systemów zarządzania jakością dla każdej z wykonywanych czynności: ISO 9001: 2015, ISO 22716: 2007 i ISO 13485: 2016.