zdobądź wiedzę z mesoestetic®

Od momentu, gdy staniesz się częścią wszechświata mesoestetic®, nasz zespół medyczny i szkoleniowy będzie do Twojej dyspozycji, aby przeszkolić Cię w zakresie nowych metod leczenia, protokołów i trendów.

W siedzibie mesoestetic® przyjmowaliśmy gości z ponad 55 krajów, którzy przybyli do nas na szkolenia. Ponadto, nasze zespoły ekspertów podróżują do krajów, w których jesteśmy obecni, aby przeprowadzić niezbędne szkolenia. Wszyscy specjaliści z branży estetyki i medycyny estetycznej mają dostęp do programów szkoleniowych online i offline, by poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności.

mesoestetic® academy to wielki projekt mesoestetic®, który oferuje darmowe szkolenia online dla profesjonalistów z branży estetyki i medycyny estetycznej.

Od 2019 roku przeprowadziliśmy ponad 750 szkoleń dla około 18 500 klientów i profesjonalistów z branży.

szkolenia online, otwarte i bezpłatne

Ze strony mesoestetic academy® zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalistów do nauki od czołowych specjalistów.

Co miesiąc odbywają się seminaria z zakresu medycyny estetycznej, podczas których najlepsi eksperci dzielą się wiedzą na temat zalecanych zabiegów, technik i protokołów przy wielu wskazaniach.

Mamy już ponad 95 000 zarejestrowanych osób.

kongresy i prezentacje

Jesteśmy obecni na najważniejszych kongresach i spotkaniach medycznych na świecie, a na każdym z nich mamy okazję zaprezentować nowe zabiegi oraz dokonać prezentacji opartych na własnych badaniach.

AAD (Stany Zjednoczone Ameryki), AMWC (Europa i Ameryka Łacińska), CILAD (Ameryka Łacińska), DUBAI DERMA (Bliski Wschód i Azja), EADV (Europa), IMCAS (Europa i Ameryka Łacińska), SEME (Hiszpania), SPME (Portugalia) i WCD (Świat) to tylko niektóre ze światowych wydarzeń medyczno-estetycznych, gdzie firma mesoestetic® jest bardzo obecna.

Dołącz do społeczności szkoleniowej mesoestetic academy

Jeśli chcesz zostać częścią świata mesoestetic®, napisz do nas, a szybko się z Tobą skontaktujemy.

CHCĘ SIĘ SKONTAKTOWAĆ!