Odkryj najlepszą metodę usuwania przebarwień i zapobiegania ich ponownego pojawiania się: cosmelan® od mesoestetic®.


Niepokój związany z przebarwieniami pochodzenia melanocytowego nasila się o tej porze roku, kiedy to po dłuższym okresie wystawiania skóry na działanie ekstremalnych czynników zewnętrznych, nieestetyczne plamy wciąż utrzymują się na skórze.

Przebarwienia pochodzenia melanocytowego mogą być spowodowane różnymi czynnikami: długotrwałym przebywaniem na słońcu, brakiem ochrony przeciwsłonecznej, procesem starzenia, przyjmowaniem leków, lub innymi czynnikami wewnętrznymi, takimi jak ciąża, geny, zmiany hormonalne etc...

cosmelan® od mesoestetic® jest wiodącą na świecie profesjonalną metodą depigmentacji. Dzięki podwójnemu działaniu korygującemu i regulującemu utrzymuje pod kontrolą przebarwienia pochodzenia melanocytowego.

cosmelan® jest skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry, koryguje przebarwienia zarówno w przypadku jasnych, jak i ciemnych karnacji, oraz minimalizuje ryzyko ponownego pojawienia się przebarwień.

Kuracja podzielona jest na 4 etapy, a w jej skład wchodzą zabiegi uzupełniające, dzięki czemu jest spersonalizowana i dopasowana do potrzeb skóry każdego pacjenta.

Okres powakacyjny to idealny czas na rozpoczęcie kuracji metodą cosmelan®, a unikanie wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych jest niezbędne dla powodzenia zabiegu depigmentacyjnego mesoestetic®.

Kuracja cosmelan® musi zostać wykonana przez specjalistę, a przed jej rozpoczęciem konieczna jest indywidualna konsultacja. Aby dowiedzieć się więcej o kuracji cosmelan® od mesoestetic® kliknij tutaj.