Każda twarz jest wyjątkowa i wymaga stosowania innych produktów. Odkryj rozwiązania nawilżające i wybierz idealny balsam do twarzy.


Jak dobrze wiesz, optymalne nawilżenie skóry jest kluczowe, aby nasza skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Bardzo ważne jest, aby używać produktów kosmetycznych z określonymi składnikami aktywnymi i konsystencją, w zależności od rodzaju i potrzeb naszej skóry.

Często nasz poziom nawilżenia może ulec zmianie w wyniku działania różnych czynników (takich jak wiek, stres, zmiany hormonalne, czynniki środowiskowe...), które powodują, że nasza skóra ma matowy wygląd, nierówną teksturę, jest szorstka w dotyku oraz pojawiają się wyraźne zmarszczki, utrata elastyczności, podrażnienie itp.

Dlatego, aby zapobiec odwodnieniu i utrzymać skórę w najlepszej kondycji, przedstawiamy rozwiązania nawilżające: linia z wysoce skutecznymi składnikami aktywnymi, które pomagają zapobiegać odwodnieniu na wszystkich poziomach, zapewniając dodatkowe działanie ochronne dzięki aktywnym składnikom przeciwutleniającym i zapobiegającym zanieczyszczeniom.Dodatkowo jej formuły są dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry.

Kwas hialuronowy jest kluczowym składnikiem w tej linii, zapewnia głębokie działanie nawilżające, zapobiegając i zmniejszając widoczność drobnych linii oraz zmarszczek.

Nawilża

Chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (przeciwutleniaprzeciwdziała zanieczyszczeniom)

Dopasowuje się do potrzeb każdego rodzaju skóry

ha densimatrix to intensywny koncentrat kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym, przeciwdziałającym efektom starzenia i ujędrniającym.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

hydra-vital light to nawilżający żel-krem, który zapewnia krótko- i długotrwałe odświeżające nawilżenie, jednocześnie chroniąc przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia. Jest idealny dla tych rodzajów skór, które latem, z powodu upału, nie tolerują bardzo ciężkich tekstur.

Do skóry normalnej, mieszanej i tłustej.

hydra-vital factor k to bogaty krem nawilżająco-odżywczy o działaniu ochronnym. Zawiera ultranawilżający kompleks zbliżony do naturalnego czynnika nawilżającego.

Do skóry normalnej i suchej.

hydrvital mask to relipidująca, odżywcza i łagodząca intensywna maska nawilżająca o działaniu biobalansującym i przeciwdziałającym zanieczyszczeniom.

Idealna po opalaniu. Można ją nawet włożyć do lodówki, aby uzyskać tak pożądany, chłodny dotyk latem.

Idealna dla skóry suchej i odwodnionej.

Odkryj najbardziej odpowiednie rozwiązanie nawilżające dla Twojego rodzaju skóry!