Odkryj dermamelan® – zabieg depigmentacyjny, który leczy przebarwienia skórne i reguluje nadprodukcję melaniny.

Hiperpigmentacja to powszechny problem, która dotyka ludzi na całym świecie. Ma on negatywny wpływ na jakość życia pacjentów, przez co mesoestetic® od ponad 30 lat wprowadza innowacje w dziedzinie depigmentacji, oferując uznane rozwiązania depigmentacyjne, które potwierdzają wiodącą pozycję firmy na rynku. Doświadczenie w tej dziedzinie, w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i wykorzystaniem nowych technologii, pozwoliło na ewolucję metody dermamelan®.

Zróżnicowane korzyści metody dermamelan®: hamuje nadprodukcję melaniny

dermamelan® to wyjątkowa i kompleksowa kuracja o dwoistym działaniu: korygującym i regulującym - usuwa przebarwienia skórne i reguluje nadprodukcję melaniny, hamując i zapobiegając ponowne pojawianie się przebarwień. Ponadto jest silną kuracją przeciwstarzeniową. Regeneruje skórę, zwiększając jej elastyczność i świetlistość, oraz likwiduje zmarszczki.

kuracja dermamelan®: zabieg w gabinecie i pielęgnacja domowa.

Nowy dermamelan® wpływa również na przebieg procesów zapalnych oraz zaburzenia hormonalne.

Celem nowej metody dermamelan® jest ukierunkowanie procesów molekularnych, aby zapobiec aktywacji melanogenezy. Badania naukowe powiązały te trzy procesy z hiperpigmentacją:

Składnik zapalny. Stan zapalny jest bezpośrednio związany z nadprodukcją melaniny.

Składnik naczyniowy. W melazmie stwierdzono wzrost angiogenezy (tworzenie nowych naczyń krwionośnych). Istnieje zatem związek pomiędzy zwiększonym unaczynieniem a melanogenezą (powstawaniem melaniny).

Składnik hormonalny. Rola hormonów w aktywacji melanogenezy jest niezwykle istotna.

Zgłoszono dwa nowe patenty: nowa molekuła zsyntetyzowana in house i kompleks składników aktywnych

melaphenone®. firma mesoestetic zaprojektowała, wymodelowała i zsyntetyzowała in house syntetyczną cząsteczkę zdolną do neutralizacji enzymu, który odgrywa kluczową rolę w hiperpigmentacji: tyrozynazę.

(SYN)PIGMENTARGET jest ekskluzywnym kompleksem łączącym 3 aktywne składniki o wysokim potencjale synergicznym. Badania in vitro wykazują 2,5-krotny wzrost skuteczności hamowania tyrozynazy w porównaniu z działaniem poszczególnych składników razem.

Przypadek przed i po zabiegu (1)
Przypadek przed i po zabiegu (2)

Chcesz wiedzieć, jak wygląda protokół pielęgnacji?

Czas ekspozycji (4 godziny). Nowe rozwiązania pozwoliły na znaczne skrócenie czasu naświetlania, zmniejszając go do 4 godzin, niezależnie od fototypu skóry (poprzednio było to 8-12 godzin). Dzieje się tak dzięki zwiększonej sile działania składników aktywnych oraz nowej technologii.

Całkowity czas kuracji (4 miesiące). Jednocześnie, dzięki zwiększonej skuteczności produktów do użytku domowego, skróceniu ulega również czas trwania pielęgnacji domowej (poprzednio 6 miesięcy). Poprawie ulega również samopoczucie pacjenta, dzięki prostszemu protokołowi pielęgnacji, który jest lepiej dopasowany do jego stylu życia.

Częstotliwość stosowania (2 razy dziennie).

Masz ochotę wypróbować nową metodę dermamelan® w leczeniu przebarwień?

Poszukujesz innych zabiegów depigmentacyjnych? Odkryj naszą szeroką gamę zabiegów i produktów przeciw przebarwieniom skórnym: Zabiegi depigmentacyjne na przebarwienia skórne |  mesoestetic®