Rozwiązania mesoestetic®

Połączenie codziennej domowej pielęgnacji z profesjonalnymi zabiegami daje bardziej widoczne i trwalsze efekty.

Domowa pielęgnacja

Produkty do domowej pielęgnacji

Asortyment produktów do codziennej pielęgnacji skóry i ciała dla kobiet i mężczyzn. Dzięki tym liniom produktów pacjent ma dostęp do profesjonalnych i skutecznych właściwości mesoestetic®. Każdy produkt stanowi część programu pielęgnacji skóry, oferując oczyszczanie, leczenie i ochronę.

Właściwa pielęgnacja skóry jest niezbędna, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty: etap oczyszczania nasila działanie składników aktywnych w zabiegu, a właściwości ochronne zapobiegają i kontrolują negatywne skutki ekspozycji na słońce.

HIGIENA
LECZENIE
OCHRONA

Profesjonalna pielęgnacja

POZWÓL SPECJALIŚCIE ZADBAĆ O CIEBIE

Profesjonalne zabiegi mogą być zabiegami estetycznymi lub medycznymi. Zabiegi estetyczne wykonywane są w salonach kosmetycznych lub gabinetach medycyny estetycznej, a zabiegi medyczne w centrach medycznych lub klinikach.

ZABIEGI ESTETYCZNE

To zabiegi, wykonywane przez specjalistów w salonach i klinikach kosmetologicznych, które dostosowuje się do potrzeb każdego pacjenta. Produkty stosowane są na powierzchni skóry. Protokoły zabiegowe obejmują etapy zapobiegania, przygotowania, leczenia, pielęgnacji i obserwacji skóry.

ZABIEGI MEDYCZNE

Zabiegi stosowane przez specjalistów medycyny estetycznej i dermatologii, skutecznie korygują problemy estetyczne twarzy i sylwetki. Produkty aplikowane są podskórnie, zgodnie z indywidualnymi protokołami. Specjalista wybiera produkty i systemy dostosowane do każdego przypadku.

Bardziej widoczne i trwałe rezultaty

Produkty do domowej pielęgnacji

ZABIEGI ESTETYCZNE

ZABIEGI MEDYCZNE