plamy pigmentacyjne i przebarwienia

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DEPIGMENTACJI

rozwiązania mesoestetic® w zakresie depigmentacji w celu leczenia plam pigmentacyjnych. Wyniki potwierdzone klinicznie.

plamy pigmentacyjne i przebarwienia

Plamy pigmentacyjne są częstym problemem wywołanym przez wiele czynników, a ich charakterystyka i leczenie różnią się w zależności od typu plam, wieku i rodzaju skóry. W mesoestetic jesteśmy specjalistami w depigmentacji skóry. Ponad 30 lat ciągłego poszukiwania innowacji w tej dziedzinie pozwoliło nam zaoferować skonsolidowane, uznane rozwiązania w zakresie depigmentacji, które wspierają naszą pozycję lidera.

Odkryj rozwiązania i zabiegi depigmentacyjne mesoestetic, które pomagają utrzymać przebarwienia pod kontrolą i zapobiegają pojawianiu się nowych plam.

melan tran3x

WIELOWYMIAROWE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE DEPIGMENTACJI

Domowy zabieg depigmentacji składający się z dwóch synergicznych produktów: koncentratu + żelu-kremu. Formuły zawierające popularne i zróżnicowane składniki aktywne. Z kwasem traneksamowym, który uzupełnia standardowe kuracje innowacyjnym mechanizmem terapeutycznym. Doskonała tolerancja skóry. Uzupełnienie dla profesjonalnych zabiegów depigmentacyjnych: peelingi, mikronakłuwanie, terapie laserowe.


WSZYSTKO O MELAN TRAN3X

melan tran3x

melan tran3x

dermamelan® intimate zabieg depigmentacyjny okolic intymnych

metoda depigmentacji intymnej zatwierdzona przez nr 1 w dziedzinie depigmentacji

Nowa metoda dermamelan® intimate to ekskluzywne połączenie składników aktywnych, których działanie depigmentacyjne uzupełnione jest działaniem na składnik zapalny którym charakteryzują się liczne przebarwienia oraz widoczną poprawą jakości, turgoru i nawilżenia skóry w obszarze poddawanym zabiegowi.


WSZYSTKO O DERMAMELAN® INTIMATE

dermamelan® intimate zabieg depigmentacyjny okolic intymnych

metoda depigmentacji intymnej zatwierdzona przez nr 1 w dziedzinie depigmentacji

dermamelan® intimate zabieg depigmentacyjny okolic intymnych
dbaj o siebie w domu
 1. ddermamelan intimate home depigmenting gel cream to preparat depigmentujący do użytku domowego, który rozjaśnia kolorut skóry i utrzymuje pod kontrolą proces pigmentacji w okolicy narządów płciowych i odbytu, wewnętrznej strony ud i pachwiny.

  Zobacz więcej
 2. Pakiet domowy metody cosmelan®. Zawiera produkty zgodne z domowymi wytycznymi profesjonalnej metody cosmelan® i uzupełniające działanie depigmentacyjne w usuwaniu i/lub redukcji przebarwień.

  Zobacz więcej
 3. Terapia do użytku domowego, uzupełniająca działanie profesjonalnego zabiegu cosmelan®.

  Zobacz więcej
 4. Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem

  Zobacz więcej
 5. Intensywna depigmentacja działająca na nadmierną pigmentację naskórka, widocznie łagodząca ciemne plamy.

  Zobacz więcej
 6. dermamelan treatment to krem do użytku domowego, którego głównym działaniem jest łagodzenie i kontrola przebarwień melanicznych zlokalizowanych na twarzy. 

  Zobacz więcej
 7. Krem depigmentujący do codziennego użytku, stopniowo niweluje niedoskonaości i przebarwienia, ujednolica koloryt skóry.

  Zobacz więcej
 8. Krem o działaniu wybielającym, specjalnie opracowany w celu ujednolicenia kolorytu skóry, stopniowego rozjaśniania przebarwień i rozświetlenia skóry.Krem zapobiega również pojawianiu się zmarszczek.

  Zobacz więcej
 9. Żel regenerujący, który ujednolica koloryt, dodaje blasku matowej skórze oraz rozjaśnia przebarwienia.

  Zobacz więcej
 10. Preparat o działaniu antyoksydacyjnym, wspomagającym terapię depigmentującą , szczególnie zalecany w celu ujednolicenia kolorytu skóry, zmniejszenia widoczności przebarwień i jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

  Zobacz więcej
 11. Ultra skoncentrowany preparat o działaniu wybielającym, zalecany do stosowania miejscowego na przebarwienia zlokalizowane na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

  Zobacz więcej
 12. Krem o wszechstronnym działaniu, który łączy w sobie moc nawilżenia i wysoką ochronę produktu leczniczego z doskonałymi właściwościami bazy pod makijaż, ujednolicając i rozjaśniając koloryt skóry błyskawicznie i naturalnie.

  Zobacz więcej
 13. Intensywne serum o działaniu wybielającym i przeciwutleniającym. Rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz wygładza drobne zmarszczki, jednocześnie zapobiegając pojawianiu się kolejnych zmian na skórze. Ujednolica i rozświetla koloryt skóry.

  Zobacz więcej
 14. Krem z dużą zawartością składników aktywnych o właściwościach depigmentacyjnych, przeciwutleniających i nawilżających.

  Zobacz więcej

spersonalizuj pielęgnację domową

Jako eksperci, chcemy polecić najlepsze produkty dla Twojej skóry. Uzyskaj profesjonalnie dostosowaną receptę w łatwy i szybki sposób.