plamy pigmentacyjne i przebarwienia

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

rozwiązania mesoestetic® w zakresie depigmentacji w celu leczenia plam pigmentacyjnych. Wyniki potwierdzone klinicznie.

plamy pigmentacyjne i przebarwienia

Plamy pigmentacyjne są częstym problemem wywołanym przez wiele czynników, a ich charakterystyka i leczenie różnią się w zależności od typu plam, wieku i rodzaju skóry. W mesoestetic® jesteśmy specjalistami w depigmentacji skóry. Ponad 30 lat ciągłego poszukiwania innowacji w tej dziedzinie pozwoliło nam zaoferować skonsolidowane, uznane rozwiązania w zakresie depigmentacji, które wspierają naszą pozycję lidera.

Odkryj rozwiązania i zabiegi depigmentacyjne mesoestetic®, które pomagają utrzymać przebarwienia pod kontrolą i zapobiegają pojawianiu się nowych plam.

melan tran3x

WIELOWYMIAROWE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE DEPIGMENTACJI

Domowy zabieg depigmentacji składający się z dwóch synergicznych produktów: koncentratu + żelu-kremu. Formuły zawierające popularne i zróżnicowane składniki aktywne. Z kwasem traneksamowym, który uzupełnia standardowe kuracje innowacyjnym mechanizmem terapeutycznym. Doskonała tolerancja skóry. Uzupełnienie dla profesjonalnych zabiegów depigmentacyjnych: peelingi, mikronakłuwanie, terapie laserowe.


WSZYSTKO O MELAN TRAN3X

melan tran3x

melan tran3x
dbaj o siebie w domu

nasze zabiegi depigmentacyjne

zob. zabiegi

nasze produkty do depigmentacji

zob. zabiegi

spersonalizuj pielęgnację domową

Jako eksperci, chcemy polecić najlepsze produkty dla Twojej skóry. Uzyskaj profesjonalnie dostosowaną receptę w łatwy i szybki sposób.