melan tran3x
concentrate

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

30 ml
Intensywna depigmentacja działająca na nadmierną pigmentację naskórka, widocznie łagodząca ciemne plamy.

melan tran3x to najnowszej generacji program depigmentacyjny z użyciem kwasu traneksamowego, który pomaga korygować niedoskonałości wybarwienia. Łączy w sobie koncentrat i kremowy żel.

- melan tran3x concentrate. Intensywna depigmentacja działająca na nadmierną pigmentację naskórka, widocznie łagodząca ciemne plamy.
- melan tran3x gel cream. Krem depigmentujący, działający stopniowo, zapewniający jednolitszy koloryt skóry. (nie zawarty)

Kwas traneksamowy

Enzymacid complex

Niacynamid

Tyr control complex

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia dwa razy dziennie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock dwa razy dziennie, rano and wieczorem.

Do stosowania miejscowego. Stosować codziennie rano i wieczorem. Na czystą, suchą i nieuszkodzoną skórę nanosimy 3-4 krople melan tran3x concentrate i równomiernie rozprowadzamy. Następnie nakładamy melan tran3x gel cream i masujemy do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać. W przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych należy stosować bardzo silną ochronę przeciwsłoneczną i nakładać koncentrat melan tran3x concentrate tylko na noc.

Dodatkowe informacje

Marka melan tran3x
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Zalecany w celu rozjaśnienia i redukcji zmian pigmentacyjnych dowolnego pochodzenia. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nadaje się do stosowania po profesjonalnych zabiegach wybielających w celu wzmocnienia i utrzymania uzyskanych efektów oraz jako profilaktyka depigmentacyjna.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry