cosmelan®
depigmentacyjny zabieg estetyczny

Światowej sławy zabieg depigmentacyjny

Pack
cosmelan® to metoda depigmentacyjna, która kompleksowo usuwa istniejące plamy i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się, dając krótkotrwały efekt.

cosmelan® to metoda depigmentacyjna, która kompleksowo usuwa istniejące plamy i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się w celu uzyskania krótkotrwałego efektu, jednocześnie kontrolując przebarwienia, aby uzyskać długotrwały efekt.

Metoda depigmentacji cosmelan® składa się z protokołu 4 faz niezbędnych do osiągnięcia zamierzonego efektu: intensywnej depigmentacji w kabinie w fazie 1 oraz zabiegu w zaciszu domowym w fazach 2, 3 i 4. Jego sprzedaż online jest niedozwolona. Musi być stosowany po konsultacji estetycznej. Dowiedz się w swoim centrum mesoestetic®.

Synergistyczne działanie wszystkich produktów metody zapewnia większą skuteczność depigmentacji, większy komfort podczas zabiegu i mniejsze ryzyko repigmentacji.

Dwoistość działania korygującego i regulacyjnego sprawia, że ​​jest to zabieg wyjątkowy i kompleksowy:

- Działanie korygujące: usuwa osady melaniny, pigmentu nadającego plamie kolor, w najbardziej powierzchownych warstwach skóry.

- Działanie regulacyjne: działa bezpośrednio na melanocyt, komórkę, w której wytwarzana jest melanina, kontrolując jej produkcję oraz przebarwienia.

Tysiące profesjonalistów leczy przebarwienia za pomocą cosmelan®.

Jest skuteczny w przypadku wszystkich rodzajów plam melanicznych, wszystkich typów skóry i grup etnicznych. Opakowanie metody cosmelan zawiera:

Produkt do użytku profesjonalnego w kabinie, w fazie 1:

- Roztwór do usuwania oleju. Roztwór odtłuszczający

- cosmelan 1. Intensywnie depigmentująca maska ​​do twarzy

- Produkty do użytku domowego w fazach 2, 3 i 4, cosmelan home pack:

- Cosmelan 2. Domowy krem ​​odbarwiający, który intensyfikuje działanie cosmelanu 1 utrzymując produkcję melaniny pod kontrolą i unikając jej pojawienia się nowych plam.

- regeneracja melanu. Kojąco-regenerujący balsam do skóry wrażliwej i zaczerwienionej. Pomaga ukoić i przywrócić równowagę i komfort skóry podczas zabiegu Cosmelan

- melan130 kontrola pigmentu. Barwiony filtr przeciwsłoneczny kontrolujący pigmentację. Chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym o szerokim spektrum i pomaga kontrolować pigmentację skóry.

Efekty zabiegu

Po
Przed Przed
Po
Redukcja przebarwień oraz poprawa tekstury i wyglądu skóry. Ostuda (fototyp I–III)
Po
Przed Przed
Po
Redukcja przebarwień oraz poprawa tekstury i wyglądu skóry. Ostuda (fototyp I–III)
cosmelan® to metoda depigmentacyjna, która kompleksowo usuwa istniejące plamy i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się, dając krótkotrwały efekt.

Dodatkowe informacje

Skin type wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Procedure plamy i przebarwienia.

Informacje o leczeniu

W kosmetyce zaleca się go w celu złagodzenia lub zlikwidowania przebarwień skóry na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, nabytych o podłożu melanicznym. Przyczynia się również do podkreślenia świetlistości i kolorytu skóry, upiększając ją.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.