dermamelan®
światowej sławy zabieg depigmentacyjny

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS

medyczny zabieg depigmentacyjny znany na całym świecie. Jego unikalna i innowacyjna formuła bezpiecznie i skutecznie usuwa istniejące przebarwienia, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu, utrzymując długotrwałe rezultaty.

dermamelan® to metoda depigmentacyjna, która kompleksowo usuwa istniejące plamy i zapobiega ich ponownemu pojawianiu się, dzięki czemu przebarwienia są pod kontrolą.

Kliknij ten link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dermamelan®.

wyniki leczenia

Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Inne wyniki
 

PROTOKÓŁ LECZENIA:

 

sesja w gabinecie

Po postawieniu diagnozy przez lekarza leczenie rozpoczyna się pierwszą sesją w gabinecie lekarskim. Obejmuje ona nałożenie dwóch synergicznie działających, profesjonalnych masek, które oferują intensywne działanie depigmentujące.
Pacjent zmywa produkt w domu, po upływie czasu wskazanym przez profesjonalistę.
Zabieg nie powoduje dyskomfortu i nie zakłóca normalnego trybu życia w kolejnych dniach. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami profesjonalisty.

kuracjadomowa

Etap ten trwa 4 miesiące i rozpoczyna się 48-72h po sesji w gabinecie. Polega na codziennym stosowaniu 3 produktów o działaniu uzupełniającym, dzięki którym działanie depigmentacyjne jest podtrzymane, a działanie regulacyjne jest zintensyfikowane, aby leczyć problem u źródła oraz zapewnić pełniejszy i trwalszy efekt.

Rodzaj skóry wszystkie.
Przeznaczenie twarz.
Problem plamy i przebarwienia.

Informacje o leczeniu

Zaburzenia pigmentacji. Zmiany pigmentacyjne dotykają ponad 90% dorosłych w wieku powyżej 50 lat i stają się istotnym problemem niezależnie od fototypu. Na melanogenezę wpływają czynniki egzogenne i endogenne, które mogą prowadzić do miejscowej nadprodukcji melaniy. Wspomniany nadmiar melaniny przekłada się na nieestetyczne plamy, w większości przypadków niepatologiczne. Są to nabyte plamy skórne, różniące się od tych o podłożu genetycznym.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra