dermamelan® intimate
zabieg depigmentacyjny okolic intymnych

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS INTIMATE

Metoda depigmentacji usuwająca i regulująca przebarwienia zewnętrznych okolic intymnych, wewnętrznej strony ud oraz pachwin, zapewniająca zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe efekty.
Pack

dermamelan® intimate to metoda depigmentacji, szczególnie wskazana do stosowania na zewnętrznych okolicach intymnych, wewnętrznej stronie ud i pachwinach. Wyjątkowa ze względu na podwójne działanie, usuwa i reguluje przebarwienia, zapewniając zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe efekty, oraz poprawia elastyczność, jędrność i wygląd okolic intymnych. Produkt o wysokiej tolerancji do leczenia skóry okolic intymnych. Sprzedaż online produktu jest niedozwolona, a zabieg może by przeprowadzany tylko w atoryzowanej klinice. Dowiedz się więcej w Twoim centrum mesoestetic®

kwas azelainowy

kwas ferulowy

ácido fítico

kwas kojowy

kwas mlekowy

kwas salicylowy

niacynamid

extracto de raíz de glycyrrhiza

azeloglicina

Plan leczenia metody dermamelan intimate składa się z dwóch faz: intensywny zabieg depigmentacyjny w gabinecie oraz depigmentacyjna kuracja domowa w celu regulacji nadprodukcji melaniny sesja w gabinecie Polega na nałożeniu peelingu i maski o intensywnym działaniu depigmentacyjnym w gabinecie. Pacjent następnie zmywa nałożony preparat w domu, po czasie wskazanym przez lekarza. Zabieg nie powoduje dyskomfortu i nie zakłóca normalnego trybu życia w kolejnych dniach. Postępować zgodnie z wytycznymi i zaleceniami lekarza. kuracja w domu Po 48 godzinach od zakończenia zabiegu w gabinecie, nałożyć dermamelan intimate gel zgodnie z wytycznymi i zaleceniami lekarza. Przestrzeganie domowego planu jest kluczowe dla uzyskania zarówno krótkotrwałych, jak i długotrwałych efektów. Sprzedaż online dermamelan intimate pack jest zabroniona. Nie stosować w domu. Zabieg przeprowadzać pod kontrolą lekarza w autoryzowanej klinice.
Rodzaj skóry wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem okolice intymne.
Zmartwienia plamy i przebarwienia.

Informacje o leczeniu

Wskazany w celu zmniejszenia przebarwień zewnętrznych okolic intymnych, wewnętrznej strony ud oraz pachwin.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra