ochrona przeciwsłoneczna

ROZWIĄZANIA FOTOOCHRONNE

mesoprotech to innowacyjna gama produktów oferująca najbardziej zaawansowaną i kompletną technologię ochrony przeciwsłonecznej

ochrona przeciwsłoneczna

Ekspozycja na słońce może być korzystna dla organizmu. Jednak skóra nie ma naturalnej zdolności filtrowania wszystkich skutków sporadycznej lub długotrwałej, nadmiernej ekspozycji ciała na słońce. Promieniowanie słoneczne przenika na różne głębokości skóry, powodując zróżnicowane skutki biologiczne; wyzwala procesy oksydacyjne, które powodują przedwczesne fotostarzenie, pojawienie się plam itp.

mesoprotech® to innowacyjna seria, która oferuje najbardziej zaawansowaną, kompletną technologię przeciwsłoneczną, dostosowaną do wszystkich rodzajów skóry.

dbaj o siebie w domu
 1. Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem

  Zobacz więcej
 2. Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia.

  Zobacz więcej
 3. Krem przeciwsłoneczny stworzony po to, by zapewniać wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB.

  Zobacz więcej
 4. Ultralekki fluid SPF50+ do skóry normalnej i mieszanej, zapewnia optymalny poziom nawilżenie i komfort skórze.

  Zobacz więcej
 5. Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd.

  Zobacz więcej
 6. Mgiełka do twarzy SPF50+ przeciwdziałająca efektom fotostarzenia o świeżej i ultralekkiej konsystencji. Formuła preparatu umożliwia równomierną aplikację bez konieczności rozprowadzenia i wmasowania w skórę.

  Zobacz więcej
 7. Odżywczy olejek SPF 50+ do skóry suchej i dojrzałej przeciwdziała efektom fotostarzenia, odżywia i nawilża skórę zapewniając jej komfort i elastyczność.

  Zobacz więcej
 8. Mgiełka do ciała SPF30 przeciwdziałająca efektom fotostarzenia o świeżej i ultralekkiej konsystencji. Formuła preparatu (spray) umożliwia równomierną aplikację bez konieczności rozprowadzenia i wmasowania w skórę.

  Zobacz więcej
 9. Krem o wszechstronnym działaniu, który łączy w sobie moc nawilżenia i wysoką ochronę produktu leczniczego z doskonałymi właściwościami bazy pod makijaż, ujednolicając i rozjaśniając koloryt skóry błyskawicznie i naturalnie.

  Zobacz więcej