W każdym sezonie pojawia się główny produkt, który staje się niezbędny w naszej codziennej rutynie pielęgnacyjnej, ale co się dzieje, gdy wakacje się kończą? Wracamy do miasta, do ustalonego harmonogramu i stałych godzin snu. Skóra ceni zmniejszenie ilości godzin ekspozycji na słońce, lepszy sen i odżywianie, ale czy zastanawiałeś(-aś) się, jak zanieczyszczenie miasta wpływa na Twoją skórę? Pollution defense ampoules od mesoestetic to niezbędnik dla tych, którzy mieszkają w mieście.


Pollution defense ampoules to środek przeciwutleniający i przeciwdziałający zanieczyszczeniom, który jest częścią nowej serii ampułek do użytku domowego firmy mesoesteticZanieczyszczenie jest jednym z głównych czynników starzenia się, ajednocześnie jednym z najczęściej pomijanych przy wyborze produktów przeciwdziałających efektom starzenia. 

Stres oksydacyjny, gromadzenie się mikrocząstek na powierzchni i żywotność komórek, które występują w mieście, powodują problemy estetyczne, takie jak odwodnienie, przedwczesne starzenie się, utrata blasku lub podrażnienia skóry oraz pojawienie się alergii. 

Dlaczego warto wybrać pollution defense ampoules od mesoestetic? 

Skoncentrowana formuła zapobiega starzeniu się, chroniąc przed utleniaczami, a zwłaszcza przed zanieczyszczeniem środowiska. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, które utrzymasz przez cały dzień. 

Indywidualny format poszczególnych ampułek zapewnia optymalne zaopatrzenie wskładniki w każdej aplikacji oraz doskonałe zachowanie właściwości formuły w czasie. 

Komu polecane  pollution defense ampoules? Dlaczego? 

Pollution defense ampoules są wskazane dla wszystkich rodzajów skóry. Są doskonałym środkiem zapobiegawczym przeciwdziałającym efektom starzenia skóry osób żyjących w środowisku miejskim oraz dla palaczy. 

Korzyści  następujące: 

  • Przeciwdziałanie zanieczyszczeniom, zmniejsza degradację kolagenu przez utlenianie o 95%. 
  • Przeciwutleniacz, zmniejsza stres oksydacyjny o 50%. 
  • Nawilżanie, skóra jest nawilżona w 85%. 

Jak stosować pollution defense ampoules? 

Codzienne stosowanie. Nakładaj codziennie rano na wcześniej oczyszczoną iosuszoną skórę przed zastosowaniem zwykłego kremu mesoestetic®. Rozprowadź na twarzy, szyi i dekolcie i masuj do całkowitego wchłonięcia. 

Następnie zaleca się nałożenie specjalnego kremu przeciwsłonecznego dostosowanego do potrzeb skóry, np. zaawansowanych rozwiązań demesoprotech®.