nawilżanie twarzy

MOISTURISING SOLUTIONS

rozwiązania mesoestetic® dla skóry suchej i odwodnionej

nawilżanie twarzy

Seria opracowana, aby zapobiegać odwodnieniu, która dostosowuje się do potrzeb każdego rodzaju skóry.

Brak nawilżenia to przejściowy stan skóry, który może dotyczyć wszystkich rodzajów skóry (suchej, tłustej i mieszanej) i charakteryzuje się niedostateczną obecnością wody w naskórku.

Woda jest jednym z głównych składników skóry. Nadaje jej turgoru, elastyczności i pomaga zachować integralność funkcji barierowej, a tym samym jej funkcję ochronną. W optymalnych warunkach w najbardziej powierzchownej warstwie skóry, warstwie rogowej naskórka znajduje się między 10% -20% wody, ale gdy naturalne mechanizmy odpowiedzialne za utrzymanie poziomu nawilżenia skóry są zmieniane przez takie czynniki jak: wiek, stres, zmiany hormonalne, czynniki środowiskowe itp., skóra staje się matowa, ma nierówną teksturę, jest napięta i pojawiają się wyraźniejsze zmarszczki, a nawet łuszczenie i nadwrażliwość skóry.

mesoestetic® opracował szereg rozwiązań, które wykraczają poza nawilżanie, moisturising solutions. W wyniku zrozumienia wszystkich mechanizmów zachodzących w procesie nawilżenia skóry oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry, aby zapobiegać odwodnieniu i utrzymać optymalne funkcjonowanie i wygląd skóry.

ha densimatrix

MOISTURISING SOLUTIONS

Koncentrat kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym, przeciwstarzeniowym, ujędrniającym i wypełniającym. Poprawia nawilżenie, dba o zdrowy wygląd skóry, zapobiega jej odwodnieniu i chroni przed przedwczesnym starzeniem. Redukuje niedoskonałości powstające na skutek starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata sprężystości i jędrności skóry. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.


ZOBACZ WIĘCEJ

ha densimatrix

MOISTURISING SOLUTIONS

 ha densimatrix
dbaj o siebie w domu
 1. Odświeżający i rewitalizujący żel-krem nawilżający. Zapewnia krótko- i długotrwałe nawilżenie, jednocześnie chroniąc przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia.  Zapewnia uczucie świeżości, miękkości i natychmiastowego komfortu.  Cera normalna, mieszana i tłusta.

  Zobacz więcej
 2. Koncentrat kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym, przeciwstarzeniowym, ujędrniającym i wypełniającym. Poprawia nawilżenie, dba o zdrowy wygląd skóry, zapobiega jej odwodnieniu i chroni przed przedwczesnym starzeniem. Redukuje niedoskonałości powstające na skutek starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata sprężystości i jędrności skóry. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

  Zobacz więcej
 3. Intensywnie kojący balsam zwalczający objawy związane z podrażnieniem i zaczerwienieniem, zapewniający skórze natychmiastową ulgę.

  Zobacz więcej
 4. Krem o bogatej formule z witaminą E o działaniu nawilżającym i odżywczym, przeznaczony do cery normalnej i suchej. Przywraca skórze poziom nawodnienia i odżywienia potrzebny do odbudowy płaszcza wodnolipidowego, jednocześnie chroniąc ją przed zewnętrznymi czynnikami powodującymi przedwczesne starzenie. W rezultacie skóra jest nawodniona, gładka, sprężysta i ma odpowiednią ochronę.

  Zobacz więcej
 5. Intensywnie nawilżająca maska ​​do skóry suchej i odwodnionej.

  Zobacz więcej
 6. Głęboko nawilżający i regenerujący preparat odżywczy Opakowanie zawiera 10 ampułek.

  Zobacz więcej
 7. Kuracja antyoksydacyjna, chroniąca przed zanieczyszczeniami. Chroni przed procesami utleniania i zanieczyszczeniami środowiska. Zapewnia optymalne i długotrwałe nawilżenie. Opakowanie zawiera 10 ampułek.

  Zobacz więcej