hydravital mask

MOISTURISING SOLUTIONS

100 ml
Intensywnie nawilżająca maska ​​do skóry suchej i odwodnionej.

Intensywnie nawilżająca maska ​​do skóry suchej i odwodnionej.

INTENSYWNE NAWILŻANIE: połączenie kwasu hialuronowego z ekstraktem z fiołka trójbarwnego pozwala na natychmiastowe, wysokiej jakości bardziej wydajne i jednorodne nawilżenie. dla Twojej wygody, równowagi i prawidłowej obrony.

DOSTARCZAJĄCA LIPIDÓW, ODŻYWCZA: dzięki olejowi arganowemu, bogatemu w kwasy omega 3 i 6, skóra odzyskuje niezbędne lipidy zapewniające jej komfort, równowagę i prawidłową obronę.

KOJĄCA: pantenol (prowitamina B5) działa regenerująco, łagodząco i przeciw zaczerwienieniom, co zapobiega i zapobiega łuszczeniu oraz podrażnieniom skóry.

DZIAŁANIE BIOBILANSUJĄCE: aktywny postbiotyczny Ferment Lactobacillus, pozyskiwany z fermentacji bakterii, sprzyja równowadze mikroflory w celu wzmocnienia i zachowania funkcji bariery skórnej w optymalnych warunkach.

DZIAŁANIE PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM: aktywny biotechnologicznie Urban D-tox działa w dwojaki sposób na wpływ zanieczyszczeń na skórę: z jednej strony pozwala na usuwanie zanieczyszczeń osadzających się na skórze, a z drugiej zmniejsza stres oksydacyjny, który przyspiesza starzenie się skóry.

Kwas hialuronowy

Pantenol

Lactobacillus Ferment

Urban D-tox

Olej arganowy

Ekstrakt z fiołka trójbarwnego

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia dwa razy w tygodniu and doraźnie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock dwa razy w tygodniu, doraźnie, rano and wieczorem.

Intensywnie nawilżająca maska ​​do skóry suchej i odwodnionej.

Dodatkowe informacje

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry normalna, sucha, wrażliwa
wskazania Zalecany w celu nawilżenia, odżywienia i rewitalizacji twarzy, szyi i dekoltu skóry suchej, odwodnionej, a także skóry o matowym i zmęczonym wyglądzie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.