aox ferulic

GLOBAL ANTIAGING SOLUTIONS

30 ml
Zaawansowane, skoncentrowane serum antyoksydacyjne, które chroni przed codziennym negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, przeciwdziała starzeniu się i dodaje skórze blasku.

Zaawansowany, ochronny system antyoksydacyjny, którego wyjątkowa formuła zapewnia intensywne i synergiczne działanie.

TARCZA TECHNOLOGICZNA: działa jako biologiczna ochrona przed procesem utlenianiem powodowanym przez źródła światła niebieskiego: smartfony, ekrany komputerów, telewizory itp.

OCHRONA ANTYOKSYDACYJNA: przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym powodowanym przez liczne czynniki zewnętrzne, na jakie narażona jest na co dzień skóra.

KONCENTRAT PRZECIWDZIAŁAJĄCY EFEKTOM STARZENIA: pobudza syntezę kolagenu i chroni komórki odpowiedzialne za jego produkcję, promując efekt poprawy napięcie skóry i jej ogólnej kondycji.

NATYCHMIASTOWY BLASK: działanie rewitalizujące zapewnia natychmiastowy efekt rozświetlenia skóry.

Kwas askorbinowy

Kwas ferulowy

Protech-cell Complex

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia dwa razy dziennie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock dwa razy dziennie, rano and wieczorem.

Zaawansowane, skoncentrowane serum antyoksydacyjne, które chroni przed codziennym negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, przeciwdziała starzeniu się i dodaje skórze blasku.

Dodatkowe informacje

Marka aox ferulic
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Zalecany dla wszystkich typów skóry w celu wzmocnienia mechanizmów obronnych. Chroni przed procesami oksydacyjnymi, które są przyczyną starzenia się skóry oraz fotouszkodzeń. Chroni komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny ​​oraz pobudza ich aktywność. Koryguje istniejące oznaki starzenia i opóźniac pojawianie się kolejnych niedoskonałości.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.