dermamelan®

dermamelan®

NAUKA W WALCE Z HIPERPIGMENTACJĄ

Jego unikalna i innowacyjna formuła bezpiecznie i skutecznie usuwa istniejące przebarwienia

specjaliści od depigmentacji

W mesoestetic® jesteśmy ekspertami w dziedzinie depigmentacji. Ponad 30 lat badań w tej dziedzinie oraz doświadczenie tysięcy specjalistów na całym świecie czynią z nas światowego lidera.

innowacja poparta dwoma patentami

Nasza wiedza, wraz z zastosowaniem nowych technologii, pozwoliła nam zaprezentować dwa nowe patenty, które potwierdzają bezkonkurencyjną skuteczność dermamelan®.

doskonałe wyniki kliniczne

Testowany na wszystkich typach przebarwień, dermamelan® wykazuje wysoki stopień skuteczności i bezpieczeństwa.

wysoka satysfakcja pacjenta

Progresywny zabieg, który daje widoczne rezultaty już od pierwszych tygodni i długotrwale utrzymuje jednolity kolor skóry.

przypadki kliniczne i doświadczenia dermamelan®

Wyniki naszych pacjentów są najlepszym dowodem na skuteczność tej metody

Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
img dermamelan

Czym jest metoda dermamelan® i jak działa?

dermamelan® to medyczna terapia depigmentacyjna która stopniowo i bardzo skutecznie eliminuje przebarwienia, działając bezpośrednio na melaninę nagromadzoną w wierzchnich warstwach skóry, a także działając na przyczyny powstawania przebarwień. Efekt terapii jest pełny i trwały.

Leczenie składa się z sesji zabiegowej w gabinecie oraz 4-miesięcznej kuracji domowej.

sesja w gabinecie. Po postawieniu właściwej diagnozy przez lekarza leczenie rozpoczyna się pierwszą sesją w gabinecie lekarskim. Lekarz nakłada dwie maski o intensywnym działaniu depigmentacyjnym.

pielęgnacja domowa. Kontynuacja kuracji w domu, poprzez zastosowanie kosmeceutyków uzupełniających zabieg gabinetowy, działających depigmentująco i długotrwale regulujących nadprodukcję melaniny.

ellipse

Chcesz wiedzieć więcej o przebarwieniach?

Przebarwienia to bardzo częsty problem, zwłaszcza u kobiet. Są to ciemne plamy na skórze spowodowane nadprodukcją pigmentu lub melaniny, która gromadzi się nierównomiernie w skórze. Ta nadprodukcja wynika ze zmiany pewnych mechanizmów komórkowych, które powodują gromadzenie się pigmentu.

Istnieje wiele rodzajów przebarwień różniących się pochodzeniem i rozmieszczeniem na skórze.Mogą pojawić się w wyniku działania wielu czynników, z których najważniejszym jest brak stosowania ochrony przeciwsłonecznej, ale również predyspozycje genetyczne, procesy zapalne, zmiany hormonalne, niektóre leki fotouczulające, takie jak doustne środki antykoncepcyjne niektóre leki przeciwzapalne, antybiotyki, itp.

Jest to złożony problem i w wielu przypadkach przebarwienia są oporne na zabiegi medyczno-estetyczne. Aby osiągnąć skuteczny i długotrwały efekt, należy pracować nad usunięciem nagromadzonego pigmentu, który powoduje widoczne zaciemnienie, ale także zbadać komórkowe podłoże przebarwień, aby zatrzymać nadprodukcję melaniny, a tym samym zapobiec ich ponownemu pojawieniu się.

Wszystkie produkty
 • dermamelan® home pack

  Domowa kuracja po zabiegu dermamelan®. Wykazuje uzupełniające działanie depigmentacyjne w usuwaniu i/lub redukcji przebarwień.

  dermamelan®

  home pack

  PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

  Przeznaczenie twarz
  Rodzaj skóry wszystkie
  Pojemność zestaw
  Zobacz produkt | 1 020,00 zł
 • dermamelan® światowej sławy zabieg depigmentacyjny

  medyczny zabieg depigmentacyjny znany na całym świecie. Jego unikalna i innowacyjna formuła bezpiecznie i skutecznie usuwa istniejące przebarwienia, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu, utrzymując długotrwałe rezultaty.

  dermamelan®

  światowej sławy zabieg depigmentacyjny

  PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS

  Przeznaczenie twarz
  Rodzaj skóry wszystkie
  Pojemność
  Zobacz produkt
 • dermamelan® treatment

  dermamelan treatment to krem do użytku domowego, którego głównym działaniem jest łagodzenie i kontrola przebarwień zlokalizowanych na twarzy. 

  dermamelan®

  treatment

  PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

  Przeznaczenie twarz
  Rodzaj skóry wszystkie
  Pojemność 30 g
  Zobacz produkt | 742,00 zł

częste pytania dermamelan®

Jakie są zalety tej kuracji w porównaniu z innymi metodami leczenia depigmentacyjnego?

Inne metody, takie jak laser lub peeling, działają naprawczo na same plamy, usuwając pigment nagromadzony w skórze, jednak nie zapobiegają ponownemu wystąpieniu plam. Kuracja dermamelan® ma działanie podwójne, nie tylko naprawcze, ale również regulujące, co pozwala wpływać na przyczynę problemu i kontrolować nadmierne wytwarzanie pigmentu, aby uniknąć ponownego wystąpienia przebarwień.

Czy leczenie jest całkowicie bezbolesne?

Jest to proces, w którym odnowa skóry przebiega stopniowo i w sposób kontrolowany. W początkowej fazie oraz po zabiegu w klinice skóra jest zaczerwieniona i możesz odczuwać ciepło, ale są to łagodne, spodziewane reakcje, które ustępują w ciągu 24–48 godzin. Podczas fazy domowej normalne jest doświadczenie lekkiego łuszczenia się skóry, a czasem może występować zwiększona wrażliwość. Efekty te ustępują dzięki stosowaniu produktów do użytku domowego zaleconych przez specjalistę.

Czy leczenie można pogodzić z codziennymi czynnościami?

Jest to nieinwazyjny, miejscowy zabieg, który nie zakłóca codziennej rutyny. Należy jednak wdrożyć codzienną pielęgnację zaleconą przez specjalistę oraz, na ile to możliwe, unikać ekspozycji na słońce.

Czy plamy znikną całkiem i na zawsze?

Plamy ulegają bardzo znacznemu zmniejszeniu; jednak w miejscu, w którym kiedyś była plama, zawsze będzie tendencja do jej ponownego wystąpienia. Z tego powodu kluczowe jest stałe stosowanie fotoochrony, zabezpieczającej przed nawrotem przebarwień. Ponadto w niektórych bardziej złożonych typach hiperpigmentacji zalecane jest utrzymanie schematu kuracji domowej jako leczenia podtrzymującego; decyduje o tym specjalista.

Jaka jest najlepsza pora roku na przeprowadzenie kuracji?

Aby uzyskać jak najlepszy efekt, najlepiej wybrać czas po sezonie letnim, aby uniknąć bezpośredniego, mocnego promieniowania słonecznego podczas kuracji. W obszarach, gdzie nie można uniknąć nasłonecznienia, zalecane jest unikanie bezpośredniej ekspozycji, stosowanie nakrycia głowy oraz odpowiednich specjalnych środków do fotoochrony.