ultimate W+
whitening spot eraser

Group 10

ANTIAGING SOLUTIONS

Ultra skoncentrowany preparat o działaniu wybielającym, zalecany do stosowania miejscowego na przebarwienia zlokalizowane na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.
15 ml

Ultra skoncentrowany preparat o działaniu wybielającym, zalecany do stosowania miejscowego na przebarwienia zlokalizowane na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. [meso]white complex® stopniowo zmniejsza i eliminuje intensywność oraz rozmiar przebarwień. Jednocześnie wykazuje działanie keratolityczne, delikatnie złuszcza skórę, stymulując tym samym odnowę komórkową, wyrównuje koloryt i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień. Aplikator pozwala na precyzyjną aplikację preparatu.

[meso]white complex®

Kwas glikolowy

Lepidium sativum

Retinol

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia dwa razy dziennie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock dwa razy dziennie, rano and wieczorem.

Ultra skoncentrowany preparat o działaniu wybielającym, zalecany do stosowania miejscowego na przebarwienia zlokalizowane na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

Dodatkowe informacje

Marka ultimate W+
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Miejscowa terapia rozjaśniająca skóry z zaburzeniami pigmentacji i dyschromią (melasma, przebarwienia starcze i posłoneczne, przebarwienia pozapalne).
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry