skóra wrażliwa

rozwiązania dla wrażliwej skóry

rozwiązania mesoestetic® dla skóry wrażliwej

skóra wrażliwa

Skóra wrażliwa lub alergiczna charakteryzuje się zmienioną barierą skórną, która powoduje nadmierną reaktywność na czynniki zewnętrzne, wywołujące takie objawy jak zaczerwienienie, swędzenie, ucisk, pieczenie, kruchość naczyń włosowatych a nawet ból.

mesoestetic posiada szereg rozwiązań opracowanych specjalnie w celu ukojenia i złagodzenia reaktywnych objawów związanych z wrażliwością skóry oraz przywracania skórze komfortu i dobrego samopoczucia. Opracowane formuły mają wysoką tolerancję u najbardziej wrażliwej, delikatnej skóry.

dbaj o siebie w domu
 1. Intensywna maska, która uspokaja i łagodzi zaczerwienioną i wrażliwą skórę.

  Zobacz więcej
 2. Równoważący i przeciwdziałający zanieczyszczeniom krem-olejek do mycia twarzy. Zapewnia skórze odżywienie i nawilżenie, pozostawiając przyjemne uczucie miękkości. Skóra sucha i wrażliwa.

  Zobacz więcej
 3. Intensywne serum nawilżające z kwasem hialuronowym, przeciwdziałające efektom starzenia, ujędrniające i wypełniające. Łączy w sobie najnowocześniejszy kwas hialuronowy w różnych strukturach molekularnych dzieki czemu penetruje i działa na różnych poziomach.

  Zobacz więcej
 4. Krem nawilżający o działaniu kojącym, przeznaczony dla skóry wrażliwej i reaktywnej z problemami naczyniowymi, jak np. rumień, rozszerzone naczynka.

  Zobacz więcej
 5. Krem nawilżający o działaniu kojącym, przeznaczony dla skóry wrażliwej i reaktywnej z problemami naczyniowymi, jak np. rumień, rozszerzone naczynka.

  Zobacz więcej
 6. Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia.

  Zobacz więcej
 7. Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd.

  Zobacz więcej
 8. Krem przeciwsłoneczny stworzony po to, by zapewniać wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB.

  Zobacz więcej
 9. Krem depigmentujący do codziennego użytku, stopniowo niweluje niedoskonaości i przebarwienia, ujednolica koloryt skóry.

  Zobacz więcej
 10. Intensywne, skoncentrowane serum depigmentujące. Rozjaśnia przebarwienia.poprzez hamowanie syntezy melaniny. Doskonale tolerowane przez skórę.

  Zobacz więcej
 11. Intensywnie kojący balsam zwalczający objawy związane z podrażnieniem i zaczerwienieniem, zapewniający skórze natychmiastową ulgę.

  Zobacz więcej