couperend cream

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Krem nawilżający redukujący zaczerwienienia i wzmacniający kruche ściany naczynek krwionośnych.
50 ml

Krem nawilżający zmniejszający kruchość naczyń krwionośnych i zaczerwienienia. Wzmacnia kruche ściany naczynek krwionośnych, zmniejsza intensywność zaczerwienienia i teleangiektazji.

PRZECIW ZACZERWIENIENIOM: połączenie ekstraktów z Nostrzyka Żółtego, Myszopłocha Kolczastego, Żurawiny, Hesperydyny i Escyny ma silne działanie przeciwzapalne i wazoochronne, niwelując widoczne zaczerwienienia i wzmacniając ściany naczynek krwionośnych. Poprawia wygląd skóry, zapewniając jednolitość i gładkość.

ODBUDOWUJĄCY I NAWILŻAJĄCY: bogaty w skwalan i pantenol zapewnia odżywienie i elastyczność. Zapobiega łuszczeniu się i podrażnieniom skóry.

BALANSUJĄCY: obecność prebiotyku, acetyloheptapeptydu-4, wspomaga równowagę mikroflory i obecność korzystnych bakterii w celu wzmocnienia funkcji barierowej, a tym samym naturalnego systemu obronnego skóry.

ANTYOKSYDACYJNY: tretrapeptide-2 przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym powodowanym przez liczne czynniki zewnętrzne.

Acetylotetrapeptyd-2

acetyl heptapéptide- 4 (prebiotico)

Wąkrotka azjatycka

Escyna

Skwalan

Ekstrakt z jagód

Ekstrakt z nostrzyka

extracto de ruscus aculeatus

Hesperydyna

Pantenol

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia dwa razy dziennie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock dwa razy dziennie, rano and wieczorem.

Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Nanieść po uprzednim zastosowaniu koncentratu na oczyszczoną i suchą skórę twarzy i masować aż do całkowitego wchłonięcia.

Dodatkowe informacje

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wrażliwa
wskazania Wskazany do pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do rozszerzonych i pękających naczynek. Charakteryzują się one występowaniem miejscowego zaczerwienienia i kruchości naczyń krwionośnych, w obszarach takich jak skrzydełka nosa, nos, policzki i broda, często w postaci pajączków lub teleangiektazji.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra