rozwiązania medyczne

Połączenie codziennej domowej pielęgnacji z profesjonalnymi zabiegami daje bardziej widoczne i trwalsze efekty.

depigmentacji

Plamy pigmentacyjne są częstym problemem wywołanym przez wiele czynników, a ich charakterystyka i leczenie różnią się w zależności od typu plam, wieku i rodzaju skóry.

W mesoestetic® jesteśmy specjalistami w depigmentacji skóry. Ponad 30 lat ciągłego poszukiwania innowacji w tej dziedzinie pozwoliło nam zaoferować skonsolidowane, uznane rozwiązania w zakresie depigmentacji, które wspierają naszą pozycję lidera.

Udostępniamy lekarzom szereg rozwiązań w zakresie depigmentacji oraz wiedzę kliniczną i protokoły niezbędne do leczenia każdego rodzaju przebarwień skóry z maksymalną skutecznością, bezpieczeństwem i satysfakcją dla pacjenta.

Odkryj nasze rozwiązania w zakresie depigmentacji medycznej mesoestetic® i przetestuj je.

wypełniacze z kwasem
hyaluronowym

Wypełniacze twarzy z kwasem hialuronowym to obecnie jedne z najpopularniejszych nieinwazyjnych zabiegów w konsultacjach medycyny estetycznej.

mesoestetic® oferuje gamę całkowicie usieciowanych wypełniaczy skórnych z kwasem hialuronowym, opracowanych przy użyciu unikalnej technologii, która zapewnia idealną równowagę właściwości reologicznych, dając początek trzem zróżnicowanym profilom o dużej wszechstronności, trwałości i praktycznym bezpieczeństwie klinicznym.

peelingi

mesopeel® to najbardziej zaawansowana seria peelingów chemicznych przeznaczonych dla specjalistów, którzy potrzebują bezpiecznych, skutecznych, wszechstronnych i łatwych w dopasowaniu produktów, w celu uzyskania wyraźnego, spersonalizowanego rezultatu. Seria złożona z peelingów jednoskładnikowych na bazie alfa i beta hydroksykwasów w różnych stężeniach oraz mieszanych formułach, które zapewniają synergizm peelingów chemicznych ze składnikami aktywnymi ukierunkowanymi na określone wskazania skórne. Pełen zakres łączący charakter składnika aktywnego, pH i głębokość działania.

rozwiązanie podskórne

mesohyal® to najszersza gama produktów medycznych do podawania podskórnego (klasa III) z oznakowaniem CE, zapewniających łączone, bezpieczne i skuteczne zabiegi estetyczne. Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników aktywnych o uznanej skuteczności terapeutycznej do spersonalizowanego leczenia we wskazaniach dotyczących twarzy, ciała i włosów.

trądzik

Trądzik jest najczęstszą chorobą skóry, która dotyka głównie nastolatków, ale także niektóre osoby dorosłe. Klinicznie charakteryzuje się polimorficznym stanem skóry spowodowanym nadmiernym wydzielaniem sebum, hiperkeratozą i reakcją zapalną w mieszku włosowym, która skutkuje rozpoznanymi zmianami skórnymi i może pozostawić widoczne następstwa, takie jak blizny lub PIH (przebarwienia pozapalne).

Metoda acnelan obejmuje rozwiązania opracowane z myślą o kontroli skóry ze skłonnością do trądziku i łojotoku. Polega na intensywnej kuracji w klinice, wzbogaconej o szereg produktów do użytku domowego, w skład których wchodzą m.acne.complex , czyli kompleks składników aktywnych dobranych tak, aby zapewnić maksymalną skuteczność, bezpieczeństwo i jakość stosowanych metod .

higiena intymna

Metoda depigmentacji przeciwdziałająca efektom starzenia zapewniająca działanie korygujące i regulujące powstawanie przebarwień. Pozwalająca na osiągnięcie skutecznego efektu rozjaśnienia: okolic narządów płciowych i krocza, okolic odbytu, wzgórka łonowego, wewnętrznej strony ud i pachwin. Rezultaty widoczne po jednej sesji klinicznej.