produkty medycyny estetycznej

soluciones medicas

najskuteczniejsze rozwiązania

Zabiegi stosowane przez specjalistów medycyny estetycznej, dermatologii i ginekologii zapobiegają i niwelują niedoskonałości skóry twarzy, sylwetki i okolic intymnych.

Są to zabiegi mało lub nieinwazyjne, charakteryzujące się szybkim powrotem do zdrowia i brakiem konieczności pobytu w szpitalu. W mesoestetic® orefujemy różne zabiegi i produkty:

preparaty depigmentacyjne

Zapewniamy szereg rozwiązań depigmentacyjnych wraz z planami leczenia odpowiednio dopasowanymi do każdego rodzaju przebarwień z maksymalną skutecznością, bezpieczeństwem i satysfakcją pacjenta.

wypełniacze z kwasem hialuronowym

mesoestetic® oferuje gamę w pełni usieciowanych wypełniaczy skórnych HA (kwas hialuronowy) o dużej wszechstronności, trwałości i bezpieczeństwie.

peelingi

mesopeel® to szeroka gama peelingów chemicznych do profesjonalnego leczenia niedoskonałości skórnych. Kompletna linia peelingów chemicznych o różnym charakterze, pH i składnikach aktywnych, działających na różnych głębokościach.

preparaty do mezoterapii

mesohyal® to najszersza gama produktów do podawania podskórnego (klasa III) z oznakowaniem CE, do zwalczania i przeciwdziałania głównym niedoskonałościom skóry twarzy, włosów i ciała.

trądzik

Metoda acnelan obejmuje rozwiązania opracowane w celu leczenia skóry trądzikowej i łojotokowej, składające się z intensywnej kuracji w gabinecie, wzbogaconej o gamę produktów do stosowania w domu.

intimate

W mesoestetic oferujemy zabiegi ginekologii estetycznej, których celem jest zwiększenie komfortu, dobrego samopoczucia i jakości życia kobiet.

Bardzo ważne jest, abyś znalazł(-a) zaufanego lekarza, który szczegółowo zbada Twój problem oraz dobierze odpowiednie zabiegi.