produkty kosmetyczne

soluciones esteticas

oddaj się w ręce specjalistów

Zabiegi stosowane przez profesjonalistów w klinikach medycyny estetycznej są odpowiednio dobrane do potrzeb każdego pacjenta.

Produkty aplikuje się miejscowo (na skórę), a plan kuracji obejmuje etap przygotowania, zabiegu, podtrzymania efektów, profilaktyki i obserwacji.

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów odpowiednio dostosowanych do różnych problemów skórnych.

preparaty depigmentacyjne
Plamy i przebarwienia

W mesoestetic® jesteśmy ekspertami w dziedzinie depigmentacji. Oferujemy preparaty depigmentacyjne, które sprawiły, że jesteśmy światowym liderem na rynku.

antiaging
starzenie się skóry

W mesoestetic® opracowujemy preparaty anti-aging, które działają na markery epigenetyczne odpowiedzialne za starzenie się skóry, przeciwdziałając oznakom starzenia i podkreślając piękno na każdym etapie życia.

preparaty przeciwtrądzikowe
Skóra tłusta i trądzikowa

Zabiegi opracowane dla skóry trądzikowej i łojotokowej.

produkty do pielęgnacji
produkty wyszczuplające i antycellulitowe

Dzięki innowacjom naukowym stworzono nową linię produktów do pielęgnacji ciała bodyshock, w której skład wchodzą ultraskoncentrowane składniki aktywne pozwalające na modelowanie sylwetki i usuwanie niedoskonałości.

skóra wrażliwa
preparaty kojące i nawilżające

mesoestetic oferuje szereg rozwiązań opracowanych w celu ukojenia i złagodzenia nadwrażliwości skóry oraz przywrócenia komfortu i dobrego samopoczucia.

higiena twarzy
cleansing solutions

cleansing solutions to nowa generacja preparatów do mycia twarzy z postbiotykami, która zapewnia skuteczne działanie oczyszczające, wspiera równowagę pH i florę skóry oraz chroni skórę przed zanieczyszczeniami środowiska.

wypadanie włosów
preparaty do włosów

tricology to kuracja przeciw wypadaniu włosów o działaniu naprawczym i rewitalizującym, która zatrzymuje wypadanie włosów, sprzyja ich wzrostowi, wzmacnia oraz nadaje zdrowy i lśniący wygląd.

worki i cienie pod oczami
okolica oczu

Odkryj nasze zabiegi antiaging na okolicę oczu, które zapobiegają i korygują zmarszczki, linie mimiczne, cienie i worki pod oczami.

peelingi
peeling do skóry twarzy

Zabiegi przyspieszające odnowę skóry w celu zredukowania niedoskonałości, udoskonalenia struktury oraz zwiększenia blasku i świetlistości.

nawodnienie
skóra sucha

przywraca optymalny poziom nawilżenia, miękkość, elastyczność i zdrowy, świetlisty wygląd.

Bardzo ważne jest, abyś znalazł(-a) zaufanego specjalistę, który szczegółowo zbada Twój problem oraz dobierze odpowiednie zabiegi.