global eyecon®
zabieg estetyczny na okolice oczu

Group 10

ANTIAGING PROFESSIONAL SOLUTIONS

Specjalny, profesjonalny zabieg zwalczający oznaki starzenia i zmęczenia okolic oczu. Kontur oczu to szczególnie delikatny obszar, który ma różne cechy anatomiczne, w związku z czym zabieg musi być specyficzny.
Pack

Jest to wygodny i skuteczny program, który łączy peeling z roztworem przeznaskórkowym – o wyłącznym stosowaniu w okolicach oczu – uzyskując skumulowane i widoczne rezultaty już od pierwszej sesji. Program składa się z 6 sesji, naprzemiennie 3 sesje peelingu wokół oczu z 3 sesjami przeznaskórkowymi.

Efekty

Po
Przed Przed
Po
Zmarszczki i linie mimiczne
Po
Przed Przed
Po
cienie pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Obrzęki pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Opadająca górna powieka
Inne efekty
Rodzaj skóry wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem okolice oczu.
Zmartwienia starzenie się and worki i cienie pod oczami.

Informacje o leczeniu

Delikatne anatomiczne cechy okolic oczu w połączeniu z czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi, takimi jak zatrzymywanie płynów, genetyka, ciągła gestykulacja i zwiotczenie skóry sprawiają, że okolica oka jest obszarem, w którym ujawniają się liczne niedoskonałości. Global Eyecon to globalny zabieg, który łączy w sobie wiele kategorii terapeutycznych korygujących zmarszczki i linie mimiczne, worki, cienie pod oczami i zwiotczenie górnej powieki.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra