global eyecon®
zabieg estetyczny na okolice oczu

ANTIAGING PROFESSIONAL SOLUTIONS

Specjalny, profesjonalny zabieg zwalczający oznaki starzenia i zmęczenia okolic oczu. Kontur oka to szczególnie delikatny obszar, który ma różne cechy anatomiczne, w związku z czym jego pielęgnacja wymaga użycia produktów i zabiegów dedykowanych.
zestaw

Jest to wygodny i skuteczny program, łączy w sobie peeling z roztworem global eyecon rewitalizującym okolicę oczu, które pozwalają uzyskując widoczne efekty już od pierwszej sesji. Program składa się z 6 sesji, naprzemiennie 3 sesje peelingu z 3 mezoterapii mikroigłowej z żuciem rozwtowu global eyecon.

Efekty

Po
Przed Przed
Po
Zmarszczki i linie mimiczne
Po
Przed Przed
Po
cienie pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Obrzęki pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Opadająca górna powieka
Inne efekty
Rodzaj skóry wszystkie.
Przeznaczenie okolice oczu.
Problem starzenie się and worki i cienie pod oczami.

Informacje o leczeniu

Delikatna okolica oczu pod wpływem działania czynników wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak zatrzymywanie płynów, genetyka, ciągła gestykulacja i zwiotczenie skóry sprawiają, że obszar ten charakteryzuje się licznymi niedoskonałościami. Global Eyecon to zabieg, który łączy w sobie wiele kategorii terapeutycznych korygujących zmarszczki i linie mimiczne, worki, cienie pod oczami i opadającą powiekę.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra