brightening peel booster

PEELING SOLUTIONS

Żel regenerujący, który ujednolica koloryt, dodaje blasku matowej skórze oraz rozjaśnia przebarwienia.
50 ml

Powiadomimy Cię

Zostaw nam swój e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że podane w formularzu dane osobowe (adres e-mail) ... będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi dotyczącej dostępności danego produktu. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uzasadniony interes Administratora związany z udzieleniem ww. odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rozpatrywania Państwa zapytania, a po tym czasie – przez okres niezbędny do dochodzenia roszczeń lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami kierowanymi do Administratora. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim z wyjątkiem przekazania ich podmiotowi z grupy Administratora, tj. MESOESTETIC E-COMMERCE, S.L. Calle de la Tecnología, 25, 08840, Viladecans (Barcelona) oraz gdy przepisy prawa będą tego wymagać. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności, znajdującą się na stronie www.mesoestetic.pl
Mogą Państwo skorzystać z prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia i sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem mailowym: [email protected] lub pocztowym: Calle de la Tecnología, 25, 08840, Viladecans (Barcelona), (Administrator - MESOESTETIC SOCIEDAD DE RESPONSABILIDAD LIMITADA) z dopiskiem "prawa RODO".
Mają również Państwo prawo do złożenia w dowolnym momencie skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie przetwarzania Państwa danych osobowych.

ZOBACZ WIĘCEJ ZOBACZ MNIEJ
240,00 zł

Nietłusty, regenerujący i rozjaśniający żel stworzony w oparciu o synergiczne połączenie kwasu glikolowego i kwasu fitowego. Kwas glikolowy ma skuteczne działanie złuszczające i regenerujące. Powoduje on lekkie łuszczenie skóry, zmniejszając grubość zrogowaciałej warstwy naskórka i wzmacniając działanie przeciwutleniające i rozjaśniające kwasu fitowego. Dzięki hamowaniu melanogenezy pigmentacja staje się bardziej równomierna.

brightening peel booster znacząco poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci, a także pobudza regenerację komórek, jednocześnie zmniejszając pigmentacyjne zmiany i skazy. Pory są widocznie mniejsze, a zaburzenia pigmentacji bledną; skóra jest jaśniejsza i świetlista, a jej koloryt jest równomierny.

Przeznaczenie twarz.
częstotliwość stosowania raz dziennie.
Kiedy stosować wieczorem.
Clock raz dziennie, wieczorem.

Żel regenerujący, który ujednolica koloryt, dodaje blasku matowej skórze oraz rozjaśnia przebarwienia.

Kategoria produktu do użytku domowego
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry normalna, mieszana
wskazania Zalecany do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, nieregularnym kolorytem, ​​niedoskonałościami oraz oznakami fotostarzenia.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra

Bezpłatna wysyłka w Polsce przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Dostawa w ciągu 24/72 godzin*.

* Dostawy są realizowane w dni robocze

Zamówienia złożone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku wysyłane są tego samego dnia.

W przypadku zamówień o wartości mniejszej niż 200 zł koszt transportu wynosi 20 zł.

14 dni na zwrot zakupionych produktów.