bodyshock local reducer

BODYCARE SOLUTIONS

Żel redukujący z efektem termicznym o lekkiej konsystencji. Przeznaczony specjalnie do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej zgromadzonej w najtrudniejszych do wyszczuplenia partiach ciała, takich jak: pośladki, biodra, ramiona
200 ml

Żel redukujący z efektem termicznym o lekkiej konsystencji. Przeznaczony specjalnie do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej zgromadzonej w najtrudniejszych do wyszczuplenia partiach ciała, takich jak: pośladki, biodra, ramiona. Aktywna formuła sprzyja eliminacji tkanki tłuszczowej oraz poprawia gładkość i elastyczność skóry, przywracając jej jędrność. Ze względu na właściwości termo-redukujące po aplikacji można zauważyć efekt intensywnego rozgrzania ciała lub swędzenia w miejscu aplikacji. Zjawisko to jest przemijające i nie należy go mylić z reakcją nietolerancji na produkt lub alergią.

bodyshock® to silny profesjonalny zabieg, który zwalcza cellulit niezależnie od jego charakteru i stopnia zaawansowania oraz miejscowy tłuszcz oraz wiotkość. Został zaprojektowany specjalnie do leczenia zmian estetycznych występujących w nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.

Kliknij ten link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bodyshock®.

kofeina

wąkrotka azjatycka

L-karnityna

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
częstotliwość stosowania raz dziennie.
pora użycia rano.
Clock raz dziennie, rano.

Żel redukujący z efektem termicznym o lekkiej konsystencji. Przeznaczony specjalnie do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej zgromadzonej w najtrudniejszych do wyszczuplenia partiach ciała, takich jak: pośladki, biodra, ramiona

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania bodyshock® local reducer jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Został stworzony z myślą o walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej zgromadzonej w najtrudniejszych do wyszczuplenia partiach ciała, takich jak: pośladki, biodra.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry