bodyshock®
intensive mist

BODYCARE SOLUTIONS

2 x 35 ml
Dwufazowy koncentrat w postaci mgiełki do stosowania na obszarach, takich jak brzuch i biodra.

Intensywnie działająca mgiełka zawierająca wysoce skuteczny kompleks [meso]adipoaktywny,™ który działa na różne obszary ciała, pomagając zdefiniować i poprawić wygląd sylwetki.

Ekstrakt z ostropestu plamistego, kofeina i ekstrakt z arniki wzmacniają działanie kompleksu, widocznie redukując cellulit. Dzięki lekkiej formule i wygodnej aplikacji w postaci mgiełki, idealnie nadaje się do stosowania przed treningami. W połączeniu z innymi produktami z gamy bodyshock intensyfikuje i zwiększa skuteczność kuracji.

Ze względu na zawartość składników aktywnych o działaniu stymulującym i tonizującym, po zastosowaniu preparatu na obszarze objętym zabiegiem może być odczuwalne intensywne ciepło lub efekt mrowienia. Efekt ten może się różnić w zależności od osoby, dnia lub godziny stosowania. Odczucie to jest spowodowane działaniem składników aktywnych na dany obszar skóry. Zjawisko to ma charakter przejściowy i nie należy go mylić z efektem niepożądanym.

Kofeina

extracto de Arnica

Ekstrakt z ostropestu plamistego

L-karnityna

[meso]adipoactive complex™

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Częstotliwość użycia doraźnie.

Dodatkowe informacje

Marka bodyshock®
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Wskazany dla skóry z otyłością miejscową.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra