bodyshock®
zabieg medycyny estetycznej na ciało

BODYCARE PROFESSIONAL SOLUTIONS

W 100% konfigurowalny, integralny zabieg przeznaczony do leczenia 6 określonych obszarów i formuł opracowanych z ultra-skoncentrowanych składników aktywnych.

Program zabiegu dynamicznego remodelingu sylwetki, w 100% dostosowujący się do potrzeb pacjenta i stopnia zaawansowania.
Możliwość łączenia z najbardziej zaawansowanymi technologiami: elektrodrenaż, elektroforoporacja, radiofrekwencja + diody LED.
6 głównych obszarów działania.
Specyficzne produkty do pielęgnacji domowej.
Najwyższe stężenia sprawdzonych substancji aktywnych.

Wyniki leczenia

Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Inne wyniki
W 100% konfigurowalny, integralny zabieg przeznaczony do leczenia 6 określonych obszarów i formuł opracowanych z ultra-skoncentrowanych składników aktywnych.

Dodatkowe informacje

Skin type wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Procedure organizmu.

Informacje o leczeniu

Podwójny podbródek: odzwierciedla oznaki zwiotczenia spowodowane nadmiarem tkanki tłuszczowej z powodu dziedzicznej natury lub przedwczesnego starzenia się na słońcu. Ramiona: utrata jędrności, widoczna głównie w okolicy tricepsa, powodująca łatwo widoczne zwiotczenie tkanki. Piersi: tracą elastyczność z powodu zmian hormonalnych, okresów laktacji lub upływu czasu, powodując utratę jędrności. Brzuch i boki: występuje utrata jędrności tkanek i nagromadzenie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, zarówno w okolicy czołowej, jak i bocznej. Pośladki: tracą jędrność i pojawiają się oznaki zwiotczenia. Nogi: ze skłonnością do zatrzymywania płynów i tłustych guzków, tworzących tzw. skórkę pomarańczową.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra

fazy leczenia

zabieg w gabinecie

Protokół kabinowy składa się z pierwszej fazy spersonalizowanej diagnozy na ekskluzywnej profesjonalnej platformie bodyshock diagnosis system™.

Po zdefiniowaniu protokołu dostosowanego do potrzeb pacjenta, faza przygotowanie w którym wykonywane jest delikatne złuszczanie w celu przygotowania skóry do zabiegu, po którym następuje spersonalizowany wkład składników aktywnych, który składa się z fazy aktywacji, wzmocnienia i zakończenia.

Sesja kończy się fazą intensyfikacji, która sprzyja przedłużonemu działaniu leczenia, maksymalizując rezultaty.

kuracja domowa

Domowe rozwiązania dla najbardziej rozpowszechnionych zmian sylwetki.

Tekstury i formaty dostosowane do każdego obszaru i wskazania, aby zmaksymalizować skuteczność zabiegu.

100% spersonalizowana recepta dzięki profesjonalnej platformie diagnostycznej B¡bodyshock diagnostic system™.