acnelan®
leczenie trądziku

ANTI-BLEMISH PROFESSIONAL SOLUTIONS

Profesjonalny zabieg przeznaczony do intensywnej terapii skóry trądzikowej i skłonnej do łojotoku

mesoestetic przedstawia acnelan do skutecznego leczenia skóry trądzikowej, łojotokowej, który zapobiega powikłaniom w postaci blizn i przebarwień pozapalnych. Zabieg zapewnia synergiczne działanie łączące intensywną, profesjonalną kurację z pielęgnacją domową. Acnelan oddziałowuje na różne czynniki predysponujące do skóry trądzikowej. Formuła oparta jest na innowacyjnym m.acne complex, to unikalny kompleks składników aktywnych opracowany we współpracy z doświadczonymi dermatologami, dla zmaksymalizowania skuteczności działania. W składzie znaleźć można kwas salicylowy, migdałowy oraz lepargilan sodu, które wraz z ekskluzywnym kompleksem beksaretynylu działają synergistyczne, zapewniając kompleksowe oczyszczenie oraz odnowę skóry trądzikowej i łojotokowej. Badania in vitro skuteczności aktywnych składników m.acne complex wykazały zmniejszenia zaczerwienienia i obrzęku zmian, a także zmniejszenie zdolność syntezy melaniny, co zapobiega powstawaniu zmian pigmentacyjnych.

KORZYŚCI

- Zmniejszenie produkcji łoju: osłabienie czynności wydzielniczej gruczołów łojowych.

- Kontrola proliferacji bakterii: hamowanie wzrostu. Zapobiega rozmnażaniu się szczepów tworzących florę skóry, które mogą zakażać zatkane kanały włosowo-łojowe.

- Zmniejszenie zaczerwienienia i obrzęku naskórka: zmniejsza i łagodzi intensywność procesu zapalnego wykwitów trądzikowych.

- Zapobieganie przebarwieniom potrądzikowym: łagodzi zmiany trądzikowe, zmniejszając przebarwienia powstałe po zmianach trądzikowych.

Efekty

Po
Przed Przed
Po
zmniejszenie liczby zmian trądzikowych po 2 tygodniach terapii
Po
Przed Przed
Po
zmniejszenie liczby zmian trądzikowych po 6 tygodniach terapii

Zabieg acnelan® łączy intensywną kurację medyczną z kompletną linią produktów do domowej pielęgnacji, która obejmuje: piankę oczyszczającą do codziennego użytku, krem o globalnym działaniu wieloogniskowym do codziennego stosowania oraz usuwającą zrogowacenia, oczyszczającą maseczkę do twarzy do stosowania raz w tygodniu i krem do stosowania miejscowego.

Schemat kuracji medycznej obejmuje 3 sesje, które przeprowadza się w odstępach od 15 do 21 dni, zgodnie z kryteriami specjalisty oraz w oparciu o wrażliwość i zdolność regeneracyjną leczonej skóry.

Rodzaj skóry mieszana and tłusta.
Przeznaczenie twarz.
Problem skóra tłusta i trądzik.

Informacje o leczeniu

Trądzik pospolity jest powszechną chorobą przewlekłą wywoływaną nadmiarem androgenów. Klinicznie charakteryzuje się polimorficznym stanem skóry z różnego rodzaju zmianami, takimi jak zaskórniki, grudki, krosty, guzki, blizny i przebarwienia. Jednocześnie trądzik może mieć konsekwencje społeczne, zwiększając stopień napięcia emocjonalnego, a w konsekwencji pogarszając jakość życia osób dotkniętych tym schorzeniem.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra