option image

stem Cell

ROZWIĄZANIE REGENERUJĄCE

Kosmeceutyczna linia o wysokim stężeniu roślinnych komórek macierzystych, mająca na celu odwrócenie spowolnienia regeneracji komórek, wzmocnienie struktury tkanki łącznej oraz poprawę jakości i tekstury skóry.

Roślinne komórki macierzyste


Są to komórki progenitorowe, które mogą odnawiać się samoczynnie poprzez mitozę i które mają zdolność do regeneracji jednego lub większej liczby typów zróżnicowanych komórek.v

W różnych tkankach znajdują się populacje dorosłych komórek macierzystych, które są odpowiedzialne za okresową odnowę, regenerację i naprawę po wystąpieniu uszkodzenia (działając jako komórki rezerwowe).

Komórki macierzyste mają zdolność dzielenia się (bez utraty swoich właściwości) i generowania nowych komórek. Stanowią podstawę procesu odnowy komórek, dlatego ich ochrona i odbudowa jest niezbędna.

Każda chroniona komórka macierzysta może odnowić tysiące komórek naskórka, naprawiając skutki starzenia się skóry. Komórki macierzyste skóry są bezpośrednimi prekursorami komórek znajdujących się w różnych warstwach skóry. Dzięki zdolności różnicowania mogą regenerować starzejące się tkanki.

Regeneracja i naprawa komórek


Zdolność do skutecznej ochrony i reaktywacji własnych dermoepidermalnych komórek macierzystych.

Ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych ma zdolność skutecznej ochrony i reaktywacji naszych własnych dermoepidermalnych komórek macierzystych poprzez wzmocnienie struktury tkanki łącznej oraz poprawę jakości i jędrności skóry.

Proliferacja fibroblastów


Stymulacja aktywności fibroblastów i keratynocytów w produkcji kolagenu i elastyny.

Usuwanie głęboko osadzonych zmarszczek


Stymulując aktywność fibroblastów i keratynocytów do produkcji kolagenu i elastyny, wyciąg z roślinnych komórek macierzystych silnie przeciwdziała efektom starzenia i powstawaniu zmarszczkom na skórze.

Badania in vitro pokazują, że połączenie składników aktywnych zawartych w stem Cell stymuluje proliferację fibroblastów.

Wszystkie produkty
  1. Krem intesywnie regenerujący, który łączy działanie ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych ...

    Zobacz więcej
  2. Pierwszy wypełniacz zmarszczek, którego formuła bazuje na połączeniu ekstraktu z roślinnych komór...

    Zobacz więcej
  3. Ultra-skoncentrowane serum o intensywnym działaniu regenerującym i odmładzającym.

    Zobacz więcej