option image

radiance DNA

GLOBALNE ROZWIĄZANIE PRZECIWDZIAŁAJĄCE EFEKTOM STARZENIA

Linia kompleksowo przeciwdziałająca efektom starzenia, przeznaczona do niwelowania objawów charakterystycznych dla zaawansowanego starzenia. Chroni i naprawia DNA komórek, zapobiegając przyszłym uszkodzeniom i spowalniając przedwczesne starzenie.

DNA skóry


DNA to kod zawierający wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego rozwoju naszych komórek wraz z upływem czasu. W optymalnym scenariuszu komórki zachowują równowagę między aktywnością a okresami regeneracji, co umożliwia im regenerację po szkodliwym działaniu czynników zewnętrznych i utrzymanie ich funkcji metabolicznych w idealnym stanie. Jednak z biegiem czasu stres oksydacyjny i czynniki środowiskowe, zwłaszcza słońce i wolne rodniki, osłabiają wewnętrzne mechanizmy skóry, uszkadzając DNA i zaburzając ekspresję niektórych genów, które są niezbędne w walce ze starzeniem się skóry.

Aby komórki skóry wyglądały młodziej, mesoestetic® stworzył radiance DNA.

Technologia [meso]recovery complex®


Najbardziej zaawansowana globalna kuracja przeciwdziałająca efektom starzenia mesoestetic® obejmuje innowacyjny [meso] recovery complex®, unikalną kombinację składników aktywnych specjalnie wyselekcjonowanych ze względu na ich właściwości przeciwutleniające, ochronne i stymulujące naprawę DNA. Jej ekskluzywna technologia oparta jest na biowektorach o specyficznym uwalnianiu, które są w stanie przenosić i uwalniać kompleks substancji „niezmienionych” w jądrze komórkowym, zapewniając niespotykaną dotąd skuteczność.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

• Hermetyzuje składniki aktywne, przenosząc je do najgłębszych warstw skóry.

• W swoim składzie i strukturze naśladuje błonę komórkową, zwiększając jej poziom penetracji i dyfuzji.

• Działa na powierzchni skóry, poprawiając jej wygląd i strukturę.

Regeneruje i chroni


Regeneruje i chroni integralność genomu skóry. Stymuluje aktywność genów odpowiedzialnych za naprawę DNA i zapobiega przyszłym zmianom, spowalniając przedwczesne starzenie. Umożliwia genom zaangażowanym w naprawę uszkodzeń podwójnej helisy DNA efektywną koordynację metabolizmu komórkowego. W ten sposób zmniejsza uszkodzenia spowodowane przez promienie UV i poprawia jakość oraz wygląd tkanek, zapobiegając powstawaniu zmarszczek.

Przedłuża żywotność i długowieczność komórek


Reaktywuje regenerację i odnowę komórek w warstwie podstawnej naskórka, prowadząc do zwiększonej produkcji keratynocytów. Tkanka naskórka staje się grubsza, gęstsza i bardziej odporna na czynniki zewnętrzne.

Działanie przeciwutleniające


Neutralizuje wolne rodniki, które wspomagają mechanizmy samoobrony skóry i spowalniają proces starzenia się skóry.

Wzmacnia macierz zewnątrzkomórkową


Przywraca połączenie skórno-naskórkowe i stymuluje fibroblasty do zwiększenia jakości i ilości kolagenu oraz elastyny. Przywrócona zostaje elastyczność i jędrność skóry. Kontury twarzy zostają na nowo zdefiniowane, a głębokie zmarszczki i linie mimiczne zostają znacznie zredukowane.

Badania in vitro pokazują, że połączenie składników aktywnych zawartych w radiance DNA stymuluje proliferację fibroblastów.

Wszystkie produkty
 1. radiance DNA night cream

  Remodelujący krem ​​na noc. Wzmacnia i ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki.

  Zobacz więcej
 2. radiance DNA eye contour

  Wyjątkowa formuła kremu stworzona w celu kompleksowej korekcji i poprawy konturów oczu. Zapewnia ...

  Zobacz więcej
 3. radiance DNA essence

  Serum remodelujące o wyjątkowo skoncentrowanej formule, opracowanej specjalnie w celu głębokiej r...

  Zobacz więcej