anti-stress mask

SENSITIVE SKIN PROFESSIONAL SOLUTIONS

Intensywna maska łagodząca, która uspokaja zaczerwienioną i wrażliwą skórę.
500 ml

Intensywna maska łagodząca, która uspokaja zaczerwienioną i wrażliwą skórę.

DZIAŁANIE KOJĄCE, PRZECIWZAPALNE, REDUKUJĄCE ZACZERWIENIENIA: z ekstraktem z Rhodosorus marinus i kwiatów szafranu, które łagodzą objawy stanu zapalnego, zmniejszają wrażliwość skóry i zaczerwienienia. Łagodzący kompleks roślinny, będący połączeniem aloesu, rumianku i nagietka, o uznanej skuteczności regenerującej, łagodzącej i zmiękczającej.

DZIAŁANIE BIOBALANSUJĄCE: aktywny postbiotyczny Ferment Lactobacillus, pozyskiwany z fermentacji bakterii, sprzyja równowadze mikroflory, wzmacniając i utrzymując funkcję bariery skórnej w optymalnych warunkach.

DZIAŁANIE PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM: aktywny biotechnologicznie składnik Urban D-tox działa w dwojaki sposób: z jednej strony pozwala na usuwanie zanieczyszczeń osadzających się na skórze, a z drugiej zmniejsza stres oksydacyjny, który przyspiesza starzenie się skóry.

Kategoria produktu zabieg medycyny estetycznej
Wiek wszystkie
Faza rutynowa Zabieg
Rodzaj skóry wrażliwa, wszystkie
wskazania Maska zalecana w celu uspokojenia i przywrócenia skórze równowagi oraz komfortu po narażeniu na negatywne działanie czynników zewnętrznych (słońce, depilacja, golenie, tarcie itp.) lub po zabiegach profesjonalnych (peelingi, laser itp.), które mogą powodować podrażnienia, brak komfortu i/lub zaczerwienienie.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej

aloes

ekstrakt z nagietka

ekstrakt z rumianku

ekstrakt z mikroalgi Rhodosorus marinus

kwiat krokusa

lactobacillus ferment

urban D-tox