dermamelan®
pack

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS

Medyczny zabieg depigmentacyjny znany na całym świecie. Jego unikalna i innowacyjna formuła bezpiecznie i skutecznie usuwa istniejące przebarwienia, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu, utrzymując długotrwałe rezultaty.
Pack

dermamelan® to medyczna metoda depigmentacji, która zapewnia działanie korygujące, eliminując istniejące plamy, a także regulując proces pigmentacji.

Produkty zawarte w zestawie:

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego, sesja w gabinecie:

- oil removing solution: roztwór odtłuszczający.
- dermamelan mask: intensywnie depigmentująca maska do twarzy.
- dermamelan ion mask: maska hydrożelowa z technologią jonową.

-Produkty do użytku domowego:

- dermamelan treatment: domowy krem depigmentujący o stopniowym i regulującym działaniu korygującym.
- melan recovery: balsam do twarzy do użytku domowego.
- melan 130 pigment control: Krem-fluid z filtrem przeciwsłonecznym kontrolujący pigmentację. Chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym o szerokim spektrum i pomaga kontrolować pigmentację skóry.

wyniki leczenia

Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Po
Przed Przed
Po
Inne wyniki
 

PROTOKÓŁ ZABIEGOWY:

 

sesja w gabinecie

Po postawieniu właściwej diagnozy przez lekarza terapia rozpoczyna się pierwszą sesją w gabinecie lekarskim. Obejmuje ona nałożenie dwóch synergicznych profesjonalnych masek o intensywnym działaniu depigmentującym.
Pacjent zmywa maskę w domu, po upływie czasu wskazanego przez profesjonalistę.
Zabieg nie powoduje dyskomfortu i nie zakłóca normalnego trybu życia w kolejnych dniach. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami profesjonalisty.

kuracjadomowa

Etap ten trwa 4 miesiące i rozpoczyna się 48-72h po sesji w gabinecie. Polega on na codziennym stosowaniu 3 produktów uzupełniających, dzięki którym działanie depigmentacyjne jest podtrzymane, a działanie regulujące jest zintensyfikowane, aby zwalczać problem u źródła oraz zapewnić pełniejszy i trwalszy efekt.


schemat
do stosowania w domu: stosuj dermamelan treatment dwa razy dziennie, a następnie melan recovery, zawsze gdy poczujesz potrzebę ukojenia i mesoprotech® melan 130 pigment control, przed ekspozycją na promienie słoneczne.

Rodzaj skóry wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Zmartwienia plamy i przebarwienia.

Informacje o leczeniu

Zmiany pigmentacyjne stanowią coraz bardziej powszechny problem na całym świecie; dotykają ponad 90% dorosłych osób w wieku powyżej 50 lat niezależnie od fototypu i stają się istotnym problemem zarówno ze względu na estetykę, jak i negatywny wpływ na poziom psycho-emocjonalny, a w konsekwencji jakość życia. Przebarwienia skóry to zmiany, które powstają wskutek nagromadzenia się melaniny - barwnika odpowiedzialnego za kolor skóry. Przebarwienia są konsekwencją niekontrolowanej nadprodukcji melaniny w obrębie melanocytów i przybierają postać ciemnych plam na skórze.