ha densimatrix

MOISTURISING SOLUTIONS

Koncentrat kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym, przeciwstarzeniowym, ujędrniającym i wypełniającym. Poprawia nawilżenie, przywraca skórze zdrowy wygląd, zapobiega jej odwodnieniu i chroni przed przedwczesnym starzeniem. Redukuje niedoskonałości powstające na skutek starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata sprężystości i jędrności skóry. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.
30 ml

Koncentrat różnocząsteczkowego kwasu hialuronowego o silnym działaniu nawilżającym, opóźnia i koryguje oznaki starzenia się skóry. Przeznaczony do użytku codziennego, zalecany po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej w celu wzmocnieniai utrzymania osiągniętych rezultatów. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

WIELOPOZIOMOWE NAWILŻENIE: zawiera densimatrix complex, połączenie kwasów hialuronowych (usieciowany, wysoki, średni i niski) na potrzeby długotrwałego, głębokiego nawilżenia.

DZIAŁANIE OCHRONNE: działanie anti-hyaluronidase complex chroni przed rozpadem kwasu hialuronowego i blokuje wpływ czynników zewnętrznych na skórę.

DZIAŁANIE UJĘDRNIAJĄCE I PRZECIWSTARZENIOWE: antiaging pro complex wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, zapewniając skórze jędrność i elastyczność.Kliknij na ten link, jeśli jesteś zainteresowany wszystkimi produktami przeciwstarzeniowymi.

Marka ha densimatrix
Kategoria produktu do użytku domowego
Wiek wszystkie
Faza rutynowa Zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Codzienna, intensywna kuracja nawilżająca dla każdego rodzaju skóry. Poprawia poziom nawilżenia, wygładza i ujędrnia skórę. Łagodzi i koryguje istniejące oznaki starzenia, takie jak drobne zmarszczki, utrata elastyczności, odwodnienie skóry. Stanowi doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową. Szczególnie zalecana po zabiegach medycyny estetycznej, w celu wzmocnienia i podtrzymania uzyskanych efektów.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej

kwas hialuronowy

antiaging pro complex

anti-hyaluronidase complex

ha densimatrix

wielkocząsteczkowy koncentrat kwasu hialuronowego

+65%

zwiększona synteza HA (1)

+45%

zwiększona synteza elastyny(2)

-25 %

hamowanie degradacji HA (3)

+80%

bardziej nawilżona skóra (5)

+78 %

spłycenie zmarszczek (5)

co to jest ha densimatrix i jakie są jego zalety?

Odwodnienie skóry jest jednym z czynników biorących udział w powstawaniu zmarszczek, linii mimicznych i zwiotczenia skóry.

ha densimatrix to skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym o działaniu nawilżającym, anti-aging i ujędrniającym. Zapobiega odwodnieniu i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry.

Formuła dostosowana do wszystkich typów skóry i codziennego stosowania.

Innowacyjna formuła dla pełniejszego i skuteczniejszego rezultatu

HA densimatrix complex

Połączenie HA w różnych formach i o różnej masie cząsteczkowej. Zapewnia skórze wielopoziomowe nawilżenie, zwiększenie elastyczności i jędrności.

anti-hyaluronidase complex

Chroni przed degradacją kwasu hialuronowego i blokuje utlenianie wywołane negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

antiaging pro complex

Wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, aby zapewnić jędrność i elastyczność tkanek oraz zapobiegać powstawaniu zmarszczek.

jak należy stosować ha densimatrix?

stosować rano i wieczorem

Codziennie nanieść 3-4 krople ha densimatrix na oczyszczoną i suchą skórę twarzy i masować aż do całkowitego wchłonięcia.
Nakładać przed kremem pielęgnacyjnym i/lub kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Nie spłukiwać.

Ultra lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja dla wszystkich typów skóry.

Cómo usar ha densimatrix

1 Wydział Biotechnologii. Badanie aktywności kompleksu densimatrix na syntezę kwasu hialuronowego. mesoestetic Pharma Group, S.L. 2018

2 Wydział Biotechnologii. Badanie aktywności kompleksu Antiaging pro na syntezę elastyny. mesoestetic Pharma Group, S.L. 2018

3 Wydział Biotechnologii. Badanie aktywności kompleksu antyhialuronidazowego na ochronę kwasu hialuronowego. mesoestetic Pharma Group, S.L. 2018

5 Subiektywny test samooceny przeprowadzony po 28 dniach stosowania ha densimatrix concentrate.