aox ferulic

iconoi-global

GLOBAL ANTIAGING SOLUTIONS

Zaawansowane, skoncentrowane serum antyoksydacyjne, które chroni przed codziennym negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, przeciwdziała starzeniu się i dodaje skórze blasku.
30 ml

Zaawansowany, ochronny system antyoksydacyjny, którego wyjątkowa formuła zapewnia intensywne i synergiczne działanie.

TARCZA TECHNOLOGICZNA: działa jako biologiczna ochrona przed procesem utlenianiem powodowanym przez źródła światła niebieskiego: smartfony, ekrany komputerów, telewizory itp.

OCHRONA ANTYOKSYDACYJNA: przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym powodowanym przez liczne czynniki zewnętrzne, na jakie narażona jest na co dzień skóra.

KONCENTRAT PRZECIWDZIAŁAJĄCY EFEKTOM STARZENIA: pobudza syntezę kolagenu i chroni komórki odpowiedzialne za jego produkcję, promując efekt poprawy napięcie skóry i jej ogólnej kondycji.

NATYCHMIASTOWY BLASK: działanie rewitalizujące zapewnia natychmiastowy efekt rozświetlenia skóry.

Marka aox ferulic
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Zalecany dla wszystkich typów skóry w celu wzmocnienia mechanizmów obronnych. Chroni przed procesami oksydacyjnymi, które są przyczyną starzenia się skóry oraz fotouszkodzeń. Chroni komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny ​​oraz pobudza ich aktywność. Koryguje istniejące oznaki starzenia i opóźniac pojawianie się kolejnych niedoskonałości.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

kwas askorbinowy

kwas ferulowy

protech-cell complex