global eyecon®
professional treatment

global periocular solution

Pack
Specjalistyczny, profesjonalny zabieg o globalnym działaniu przeciwdziałającym efektom starzenia, rozjaśniający i rozświetlający skrę wokół oczu.

Specjalistyczny i skuteczny zabieg profesjonalny o globalnym dzialaniu przeciwstarzeniowym w okolicy oczu. Rezultaty dzialania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Program terapeutyczny skłąda się z 6 zabiegów, naprzemiennie: 3 zabiegi z wykorzystaniem peelingu z 3 zabiegami z wykorzystaniem roztworu rewitalizującego.

Efekty

Po
Przed Przed
Po
Zmarszczki i linie mimiczne
Po
Przed Przed
Po
cienie pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Obrzęki pod oczami
Po
Przed Przed
Po
Opadająca górna powieka
Inne efekty

Protokół terapii global eyecon periocular peeling:

1/ Oczyszczoną i osuszoną skórę należy odtłuścić za pmocą gazika nasączonego roztworem odtłuszczającym.

2/ Zaleca się zabezpieczyć kanalik łzowy i zewnętrzne kąciki oczu za pomocą mesolips protector.

3/ Nałożyć jedną ampułkę global eyecon periocular peeling - za pomocą wacika równomiernie rozprowadzić produkt (3 warstwy), zaczynając od zewnętrznej części oka (ryc. 1a), przez dolną powiekę (ryc. 1b), a na końcu górną (ryc. 1c). Pozostawić na maksymalnie 3 minuty.

4/ Usunąć produkt wacikiem zwilżonym wodą. Rozpylić neutralizujący roztwór post-peel neutralizing spray na płatek i przecierać nim obszar poddawany zabiegowi. Pozostawić na kilka minut i zmyć wodą. 5/Zaleca się zakończyć zabieg aplikując specjalną ochronę przeciwsłoneczną, np. Naprawczy sztyftem przeciwsłonecznym mesoprotech® sun protection 100+.

Protokół terapii global eyecon periocular solution:

1/ Oczyszczoną i osuszoną skórę należy odtłuścić za pmocą gazika nasączonego roztworem odtłuszczającym.

2/ Aby pobrać global eyecon periocular solution: zdjąć białą nasadkę z ampułki (ryc. 2.1) i umieścić łącznik ampułki-strzykawki na szyjce ampułki, wywierając niewielki nacisk w dół (ryc. 2.2). Umieścić strzykawkę w adapterze, dokręcając o jeden obrót gwintu (rys. 2.3). Obrócić pojemnik do góry dnem i odciągnąć tłok z powrotem, aby opróżnić zawartość ampułki i napełnić strzykawkę (ryc. 2.4).

3/ Aplikować niewielką ilość roztworu, po 2 ml z każdej strony, na obszary poddawane zabiegowi (ryc. 1). W celu optymalnej penetracji przeskórnej i stymulacji zaleca się zastosowanie metody mikroigłowej (z m.pen [pro]), omijając okolice ruchomej powieki. W okolicy konturu oczu nie należy przekraczać głębokości 0,25 mm.

4/ Nałożyć maseczkę post-procedure crystal fiber eye mask: nałożyć i dopasować w okolicy oczu. Pozostawić na około 15'-20 ', aby ukoić skórę i przywrócić płaszcz hydrolipidowy.

5/ Zaleca się zakończyć zabieg aplikacją specjalnej ochrony przeciwsłonecznej, np. mesoprotech® sun protective repairing stick 100+.

Dodatkowe informacje

Skin type wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem okolice oczu.
Procedure starzenie się.

Informacje o leczeniu

Kontur oczu to szczególnie delikatny obszar o różnych cechach anatomicznych, w związku z tym kuracja musi być wysoce specjalistyczna, bezpieczna i skuteczna. Terapia składa się z peelingu oraz roztworu reaitalizującego.