instant radiance pack (limited edition)

iconoi-global

GLOBAL ANTIAGING SOLUTIONS

Pack
Zestaw pielęgnacyjny poprawiający świetlistość i łagodzący widoczne oznaki starzenia się skóry matowej i pozbawionej życia oraz fotostarzenia.

Zestaw pielęgnacyjny poprawiający świetlistość i łagodzący widoczne oznaki starzenia się skóry matowej i pozbawionej życia oraz fotostarzenia. Synergiczne działanie jego formuł zapewnia globalne przeciwdziałanie oznakom starzenia: chroni skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zmniejsza widoczność oznak fotostarzenia. Poprawia wygląd zmarszczek i drobnych linii mimicznych oraz wzmacnia elastyczność i jędrność skóry. Efektem jest jaśniejsza, gładsza i jędrniejsza skóra.

Zestaw zawiera:
> brightening foam: pianka do mycia twarzy o działaniu odnawiającym, postbiotycznym i antysmogowym. Usuwa brud, nieczystości i drobinki zanieczyszczeń, sprzyjając równowadze pH i mikrobiocie skóry.
> aox ferulic: koncentrat o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym, który skutecznie chroni przed wolnymi rodnikami wytwarzanymi przez czynniki zewnętrzne, opóźniając oznaki starzenia się skóry.
> antiaging flash ampoules: intensywne rozwiązanie o natychmiastowym działaniu liftingującym. Widocznie redukuje zmarszczki i linie mimiczne oraz zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

Kwas askorbinowy

Kwas ferulowy

Kwas glikolowy

Kolagen

Elastyna

Ekstrakt z mimosa tenuiflora

Lactobacillus Ferment

Protech-cell Complex

Urban D-tox

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.

Dodatkowe informacje

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Kuracja skoncentrowana na zapobieganiu oznakom przedwczesnego starzenia. Wzmacnia świetlistość i łagodzi widoczne oznaki starzenia się skóry matowej i pozbawionej życia oraz fotostarzenia.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra