Witamy.

Uzyskujesz dostęp do przestrzeni MESOESTETIC E-COMMERCE SL, która jest zarezerwowana dla procesów selekcji, w celu przeprowadzenia których musimy poprosić Cię o określone informacje, abyśmy mogli przetworzyć Twoje podanie o pracę. Możesz również podać dodatkowe informacje, załączając wszelkie dodatkowe dokumenty, które uznasz za stosowne.

 

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Administrator danych: MESOESTETIC E-COMMERCE SL, z siedzibą pod adresem Calle Tecnología 25, 08840, Viladecans, Barcelona.

Inspektor ochrony danych (IOD): Możesz skontaktować się z IOD pod następującym adresem e-mail: [email protected]

Cel: (i) analiza otrzymanego CV; (ii) przeprowadzanie testów selekcyjnych i zarządzanie nimi; (iii) przygotowanie profili w celu dostosowania ich do specyfiki wymaganych stanowisk; (iv) przetwarzanie danych, abyśmy mogli zażądać referencji zawodowych od osób i/lub firm, dla których świadczysz swoje usługi; (v) zapewnienie Ci dostępu do naszej platformy w celu zapoznania się z treściami niezbędnymi do zatrudnienia, jeśli ma to zastosowanie; oraz, (vi) ogólnie, podjęcie wszelkich działań, które mogą być konieczne do zarządzania Twoim podaniem o pracę.

 

Podstawa prawna: Przetwarzanie Twojego podania o pracę.

 

Odbiorcy danych: Osoby, dla których może to być niezbędne zgodnie z prawem, a także dostawcy, którzy świadczą nam usługi w charakterze podmiotów przetwarzających dane. Podobnie, w zakresie, w jakim Twój profil pasuje do stanowiska dowolnej firmy z grupy MESOESTETIC*, udostępnimy jej Twoje dane osobowe. Będzie ona przetwarzać dane w tych samych celach, aby poszerzyć Twoje możliwości.

 

Prawa osób, których dane dotyczą: dostęp, sprostowanie, sprzeciw, usunięcie, ograniczenie przetwarzania i przenoszenia, a także prawo do wycofania zgody. Więcej szczegółów na temat tych praw można znaleźć w rozszerzonych informacjach dostępnych w Polityce prywatności pod adresem https://www.mesoestetic.com/en/privacy-policy

Ponadto w każdej chwili możesz wnieść skargę do organu nadzorczego.

 

Czas przechowywania: w przypadku kandydatury (i) związanej z konkretnym wakatem, będziemy przechowywać dane przez 2 lata; oraz (ii) w przypadku CV niezwiązanego z kandydaturą będziemy przechowywać dane przez 5 lat. Po upływie tych okresów dane zostaną zablokowane na czas przedawnienia czynności prawnych.

 

Transfery międzynarodowe: te, które wynikają z umów z dostawcami usług i firmami z grupy Mesoestetic, i do których Twój profil może pasować, zawsze z zastrzeżeniem gwarancji przewidzianych w Polityce prywatności dostępnej pod adresem https://www.mesoestetic.com/en/privacy-policy

 

Rozszerzone informacje: Możesz zapoznać się z rozszerzonymi informacjami o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, dostępnymi w Polityce prywatności pod adresem https://www.mesoestetic.com/en/privacy-policy

 

* Na potrzeby niniejszego dokumentu grupę MESOESTETIC tworzą spółki Mesoestetic Pharma Group SL, Mesoestetic SL, Laboratorio Exiko SL, MS Estetic Cosmetica Medica SL i Mesoestetic e-Commerce SL.