whitening BB cream MEDIUM

Group 10

ANTIAGING SOLUTIONS

Krem o wszechstronnym działaniu, który łączy w sobie moc nawilżenia i wysoką ochronę produktu leczniczego z doskonałymi właściwościami bazy pod makijaż, ujednolicając i rozjaśniając koloryt skóry w błyskawiczny i naturalny sposób. Dzięki zawartości antyoksydantów oraz połączeniu filtrów fizycznych i chemicznych gwarantuje maksymalną, jednorodną i stałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Łagodzi niedoskonałości skóry, zapobiegając powstawaniu i zwalczając zmarszczki oraz linie mimiczne.

Lecytyna sojowa

Tokoferol

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia raz dziennie.
Pora użycia rano.
Clock raz dziennie, rano.

Krem o wszechstronnym działaniu, który łączy w sobie moc nawilżenia i wysoką ochronę produktu leczniczego z doskonałymi właściwościami bazy pod makijaż, ujednolicając i rozjaśniając koloryt skóry błyskawicznie i naturalnie.

Dodatkowe informacje

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Idealnie chroni, koryguje i ujednolica koloryt skóry z przebarwieniami oraz zapobiega ich pojawianiu się dzięki ochronie przed promieniowaniem słonecznym. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry