mesoprotech®
sun protective repairing stick

PHOTOPROTECTION SOLUTIONS

4,5 g
Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia.

Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia. Dwa razy silniejsza ochrona niż minimum wymagane w kremie przeciwsłonecznym SPF50+. Zawiera olejek z dzikiej róży, który wspomaga regenerację skóry i proces gojenie. Wygodna aplikacja. Testowany okulistycznie. Nieperfumowany.

Collagen pro-47

kompleks mesoprotech®

Dzika róża

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz and ciało.
Częstotliwość użycia trzy razy dziennie.
Pora użycia rano, w południe and po południu.
Clock trzy razy dziennie, rano, w południe and po południu.

Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia.

Dodatkowe informacje

Marka mesoprotech®
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa ochrona
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Przetestowana, bardzo wysoka ochronę przed promieniowaniem UVB 124 i UVA 32 (podwojona minimalna ochrona wymagana w przypadku fotoprotektorów 50+). Zalecany szczególnie do wrażliwych obszarów, takich jak usta, okolice oczu, a także do ochrony miejscowej blizn i przebarwień. Posiada właściwości regenerujące. Wodoodporny. Testowany okulistycznie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz, ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry