stem Cell
regenerujący zabieg estetyczny

anti-wrinkle solution

Odwraca proces degradacji komórek poprzez regenerację struktury tkanki skórnej. Dzięki stem Cell skóra jest gładsza i bardziej elastyczna.

Celem stem Cell jest ochrona życia komórek skóry, poprawiając ich naturalną zdolność do samoregeneracji. Optymalne stężenia w wyciągu z roślinnych komórek macierzystych wszystkich produktów z linii stem Cell dają mu również zdolność zwalczania oznak zaawansowanego fotostarzenia oraz naprawy skóry uszkodzonej czynnikami wewnętrznymi, stresem skórnym lub czynnikami środowiskowymi. stem Cell można łączyć z energy C, collagen 360º i radiance DNA w ramach sekwencyjnej kuracji przeciwdziałającej efektom starzenia. Dzięki swoim właściwościom regenerującym stem Cell jest również idealnym uzupełnieniem peelingów chemicznych z mesopeel® i zabiegów mezoterapii z mesohyal®.

Odwraca proces degradacji komórek poprzez regenerację struktury tkanki skórnej. Dzięki stem Cell skóra jest gładsza i bardziej elastyczna.

Dodatkowe informacje

Skin type wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Procedure starzenie się.

Informacje o leczeniu

Komórki macierzyste skóry są dostawcami nowych komórek, które znajdują się w różnych warstwach skóry. Z biegiem czasu uch działanie zwalnia: skóra traci zdolność do odnowy, powodując brak napięcia i głębokie zmarszczki.

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.