pure renewing mask

ANTI-BLEMISH PROFESSIONAL SOLUTIONS

Intensywna maska ​​oczyszczająca. Złuszcza skórę i oczyszcza ujścia mieszków włosowych, zapobiega powstawaniu niedoskonałości.
500 ml

Intensywna maska ​​oczyszczająca. Złuszcza skórę i oczyszcza ujścia mieszków włosowych, zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

OCZYSZCZAJĄCA, SEBOREGULUJĄCA: biała glinka zapewnia natychmiastowe działanie oczyszczające, wchłania nadmiar sebum z powierzchni skóry.

KERATOLITYCZNA, PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM: synergia działania kwasu salicylowego, migdałowego i lepargilanu sodu zapewnia efekt komedolityczny, oczyszczający i przeciwbakteryjny, zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

FIZYCZNE I MECHANICZNE ZŁUSZCZANIE: dodatek biodegradowalnych cząsteczek celulozy umożliwia mechaniczne działanie złuszczające, które pomaga oczyścić skórę i zapobiega pojawianiu się niedoskonałości.

DZIAŁANIE BIOBALANSUJĄCE: aktywny postbiotyczny Ferment Lactobacillus pozyskiwany z fermentacji bakterii, sprzyja równowadze mikroflory w celu wzmocnienia i zachowania funkcji bariery skóry w optymalnych warunkach.

DZIAŁANIE PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM: aktywny, biotechnologiczny składnik Urban D-tox działa w dwojaki sposób na wpływ zanieczyszczeń na skórę: z jednej strony pozwala na usuwanie zanieczyszczeń osadzających się na skórze, a z drugiej zmniejsza stres oksydacyjny, który przyspiesza starzenie się skóry.

Kategoria produktu zabieg medycyny estetycznej
Wiek wszystkie
Faza rutynowa Zabieg
Rodzaj skóry mieszana, tłusta
wskazania Maska zalecana jako regularna kuracja dla skóry tłustej i skłonnej do trądziku.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej

kwas migdałowy

kwas salicylowy

biała glinka

lepargylat sodu