Medyczne zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia

przeciwstarzeniowe rozwiązania medyczne

Zabiegi i rozwiązania przeciwstarzeniowe dla lekarzy

Medyczne zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia

Starzenie się wewnętrzne lub zewnętrzne, rozpoczyna się w komórkach. Jest ono spowodowane zmianami w mechanizmach biologicznych, biochemicznych i molekularnych, które z czasem wiążą się z utratą funkcjonalności. Komórki przestają skutecznie wypełniać swoje zadania, powodując pewne procesy, które przekładają się na zmiany w tkankach.

Główne widoczne objawy kliniczne to: zmniejszenie syntezy głównych elementów strukturalnych, takich jak kwas hialuronowy, kolagen i elastyna oraz zmniejszenie zdolności do naprawy i odnowy tkanki komórkowej. Oba procesy powodują utratę jędrności skóry oraz pojawianie się linii mimicznych i zmarszczek. Zmiana rozkładu tkanki tłuszczowej skutkuje opadaniem powieki i utratą tzw. „trójkąta młodości”.

Medyczne środki przeciwdziałające efektom starzenia Mesoestetic® zwalczają widoczne oznaki starzenia, działając na główne procesy biologiczne komórek, a także na redystrybucję objętości zmienionych w tym procesie tkanek.Medyczne środki przeciwdziałające efektom starzenia Mesoestetic® zwalczają widoczne oznaki starzenia, działając na główne procesy biologiczne komórek, a także na redystrybucję objętości zmienionych w tym procesie tkanek.

mesopeel®

ZAAWANSOWANE PEELINGI DO SKÓRY

mesopeel® to najbardziej zaawansowana seria peelingów chemicznych przeznaczonych dla specjalistów, którzy potrzebują bezpiecznych, skutecznych, wszechstronnych i łatwych w dopasowaniu produktów, w celu uzyskania wyraźnego, spersonalizowanego rezultatu. Seria złożona z peelingów jednoskładnikowych na bazie alfa i beta hydroksykwasów w różnych stężeniach oraz mieszanych formułach, które zapewniają synergizm peelingów chemicznych ze składnikami aktywnymi ukierunkowanymi na określone wskazania skórne.


ZOBACZ WIĘCEJ

mesopeel®

mesopeel®
Produkty
 • mesopeel® mesopeel periocular

  Peeling do specyficznego leczenia niedoskonałości okolic oczu: zmarszczek na powiekach (górnych i dolnych) i na zewnętrznych stronach (kurze łapki), przebarwień, zwiotczenia, utraty gęstości tkanek, cieni pod oczami, utraty blasku.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ redenx

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który redukcuje zmarszczki grawitacyjne oraz poprawia gęstość i jędrność skóry.

  Zobacz więcej
 • mesofiller® global 20 mg/ml

  Implant skórny z usieciowanym kwasem hialuronowym w stężeniu 20 mg / ml.

  Zobacz więcej
 • mesofiller® periocular 15 mg/ml

  Implant skórny z usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 15 mg/ml.

  Zobacz więcej
 • mesoéclat® pack

  Profesjonalny zabieg o natychmiastowyProfesjonalny zabieg o natychmiastowym działaniu odmładzającym. działaniu odmładzającym skórę.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ hyaluronic

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o intensywnym działaniu nawilżającym i odmładzającym.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ NCTC 109

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o intensywnym działaniu biorewitalizującym i stymulującym

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ DMAE

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o działaniu ujędrnieniającym, skutecznie przeciwdziała zwiotczeniu skóry.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ vitamin C

  Śródskórny zabieg o działaniu przeciwutleniającym, który rozświetla i wyrównuje koloryt skóry.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ artichoke

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), do terapii zwiotczałej skóry i cellulitu.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ carnitine

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), do terapii zwiotczałej skóry i cellulitu.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ melilot

  Śródskórny zabieg poprawiający metabolizm naczyń włosowatych.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ oligoelements

  Śródskórny zabieg poprawiający funkcjonalność komórek skóry.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ x-DNA

  Preparat do mezoterapii, (iniekcje śródskórne), który stymuluje regenerację skóry poprzez pobudzanie syntezy kolagenu i zagęszczenie skóry.

  Zobacz więcej
 • mesohyal™ argibenone

  Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który sprzyja redukcji dynamicznych zmarszczek mimicznych i fotouszkodzeń.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® phen TCA

  Średniogłęboki do głebokiego, złożony peeling samoneutralizujący się w skórze. Zalecany do terapii oznak bardzo zaawansowanego stadium procesu fotostarzenia (głębokie zmarszczki, brak gęstości skóry, dyschromia i przebarwienia) oraz głębokich blizn potrądzikowych.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® modified jessner

  Powierzchniowy peeling o szerokim spektrum działania. Wskazania: fotostarzenie się – od łagodnego do umiarkowanego, drobne linie i zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, nierwnomierny, szary koloryt, drobne niedoskonałości

  Zobacz więcej
 • mesopeel® glycolic 20%

  Bardzo powierzchowny peeling na bazie 20% kwasu glikolowego. Zalecany jako peeling przygotowawczy. Złuszcza powierzchowne warstw ymartwych korneocytów, stymuluje odnowę komórkową,.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® glycolic 35%

  Powierzchowny peeling na bazie 35% kwasu glikolowego. Złuszcza powierzchowne warstw ymartwych korneocytów, stymuluje odnowę komórkową,.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® glycolic 50%

  Peeling na bazie 50% kwasu glikolowego. Zalecany do terapii oznak fotostarzenia, dyschromii, powierzchownych blizk zanikowych

  Zobacz więcej
 • mesopeel® glycolic 70%

  Peeling na bazie 70% kwasu glikolowego. Zalecany do terapii oznak fotostarzenia, dyschromii, powierzchownych blizn zanikowych.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® lactic 30%

  Peeling powierzchniowy na bazie 30% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® lactic 40%

  Peeling powierzchniowy na bazie 40% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® lactic 50%

  Peeling powierzchniowy na bazie 50% kwasu mlekowego, który stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® mandelic 30%

  Peeling na bazie 30% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę. Zalecany do terapii skóry mieszanej, tłustej, łojotokowej i/lub dyschromii.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® mandelic 50%

  Peeling na bazie 50% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® TCA 35%

  Samoneutralizujący się i stopniowo penetrujący w głąb skóry peeling z 35% kwasem trójchlorooctowym (TCA) do terapii oznak procesu starzenia - stadium umiarkowanego do ciężkiego, dyschromii i zmian pigmentacyjnych oraz powierzchownych i średniogłębokich blizn potrądzikowych, typowych dla skóry tłustej i/lub trądzikowej.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® melanoplus

  Złożony peeling o działaniu depigmentującym,, samoneutralizujący, do stosowania miejscowego. Rozjaśnia punktowe przebarwienia (plamy hiperpigmentacyjne, starcze, posłoneczne, pozapalne).

  Zobacz więcej
 • mesofiller® intense 25 mg/ml

  Implant skórnyz usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 25 mg/ml.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® mandelic 40%

  Peeling na bazie 40% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę. Zalecany do terapii skóry mieszanej, tłustej, łojotokowej i/lub dyschromii.

  Zobacz więcej
 • mesopeel® TCA soft 15%

  Samoneutralizujący sie peeling na bazie 15% kwasu trójchlorooctowego (TCA) do terapii zmian związanych z procesem starzenia się skóry, zmian pigmentacyjnych, trądzikowych i powierzchownych blizn potrądzikowych.

  Zobacz więcej