Medyczne zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia

przeciwstarzeniowe rozwiązania medyczne

Zabiegi i rozwiązania przeciwstarzeniowe dla lekarzy

Medyczne zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia

Starzenie się wewnętrzne lub zewnętrzne, rozpoczyna się w komórkach. Jest ono spowodowane zmianami w mechanizmach biologicznych, biochemicznych i molekularnych, które z czasem wiążą się z utratą funkcjonalności. Komórki przestają skutecznie wypełniać swoje zadania, powodując pewne procesy, które przekładają się na zmiany w tkankach.

Główne widoczne objawy kliniczne to: zmniejszenie syntezy głównych elementów strukturalnych, takich jak kwas hialuronowy, kolagen i elastyna oraz zmniejszenie zdolności do naprawy i odnowy tkanki komórkowej. Oba procesy powodują utratę jędrności skóry oraz pojawianie się linii mimicznych i zmarszczek. Zmiana rozkładu tkanki tłuszczowej skutkuje opadaniem powieki i utratą tzw. „trójkąta młodości”.

Medyczne środki przeciwdziałające efektom starzenia Mesoestetic® zwalczają widoczne oznaki starzenia, działając na główne procesy biologiczne komórek, a także na redystrybucję objętości zmienionych w tym procesie tkanek.Medyczne środki przeciwdziałające efektom starzenia Mesoestetic® zwalczają widoczne oznaki starzenia, działając na główne procesy biologiczne komórek, a także na redystrybucję objętości zmienionych w tym procesie tkanek.

mesopeel®

ZAAWANSOWANE PEELINGI DO SKÓRY

mesopeel® to najbardziej zaawansowana seria peelingów chemicznych przeznaczonych dla specjalistów, którzy potrzebują bezpiecznych, skutecznych, wszechstronnych i łatwych w dopasowaniu produktów, w celu uzyskania wyraźnego, spersonalizowanego rezultatu. Seria złożona z peelingów jednoskładnikowych na bazie alfa i beta hydroksykwasów w różnych stężeniach oraz mieszanych formułach, które zapewniają synergizm peelingów chemicznych ze składnikami aktywnymi ukierunkowanymi na określone wskazania skórne.


ZOBACZ WIĘCEJ

mesopeel®

mesopeel®
Produkty
 1. Peeling do specyficznego leczenia niedoskonałości okolic oczu: zmarszczek na powiekach (górnych i dolnych) i na zewnętrznych stronach (kurze łapki), przebarwień, zwiotczenia, utraty gęstości tkanek, cieni pod oczami, utraty blasku.

  Zobacz więcej
 2. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który redukcuje zmarszczki grawitacyjne oraz poprawia gęstość i jędrność skóry.

  Zobacz więcej
 3. Implant skórny z usieciowanym kwasem hialuronowym w stężeniu 20 mg / ml.

  Zobacz więcej
 4. Implant skórny z usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 15 mg/ml.

  Zobacz więcej
 5. Profesjonalny zabieg o natychmiastowyProfesjonalny zabieg o natychmiastowym działaniu odmładzającym. działaniu odmładzającym skórę.

  Zobacz więcej
 6. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o intensywnym działaniu nawilżającym i odmładzającym.

  Zobacz więcej
 7. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o intensywnym działaniu biorewitalizującym i stymulującym

  Zobacz więcej
 8. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne) o działaniu ujędrnieniającym, skutecznie przeciwdziała zwiotczeniu skóry.

  Zobacz więcej
 9. Śródskórny zabieg o działaniu przeciwutleniającym, który rozświetla i wyrównuje koloryt skóry.

  Zobacz więcej
 10. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), do terapii zwiotczałej skóry i cellulitu.

  Zobacz więcej
 11. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), do terapii zwiotczałej skóry i cellulitu.

  Zobacz więcej
 12. Śródskórny zabieg poprawiający metabolizm naczyń włosowatych.

  Zobacz więcej
 13. Śródskórny zabieg poprawiający funkcjonalność komórek skóry.

  Zobacz więcej
 14. Preparat do mezoterapii, (iniekcje śródskórne), który stymuluje regenerację skóry poprzez pobudzanie syntezy kolagenu i zagęszczenie skóry.

  Zobacz więcej
 15. Preparat do mezoterapii (iniekcje śródskórne), który sprzyja redukcji dynamicznych zmarszczek mimicznych i fotouszkodzeń.

  Zobacz więcej
 16. Średniogłęboki do głebokiego, złożony peeling samoneutralizujący się w skórze. Zalecany do terapii oznak bardzo zaawansowanego stadium procesu fotostarzenia (głębokie zmarszczki, brak gęstości skóry, dyschromia i przebarwienia) oraz głębokich blizn potrądzikowych.

  Zobacz więcej
 17. Peeling złożony, zalecany do terapii oznak umiarkowanego i zaawansowanego stadium procesu starzenia się (głębokie zmarszczki, nieregularny koloryt, zwiotczenie skóry itp.), przebarwień oraz średnich i głębokich blizn potrądzikowych.

  Zobacz więcej
 18. Bardzo powierzchowny peeling na bazie 20% kwasu glikolowego. Zalecany jako peeling przygotowawczy. Złuszcza powierzchowne warstw ymartwych korneocytów, stymuluje odnowę komórkową,.

  Zobacz więcej
 19. Powierzchowny peeling na bazie 35% kwasu glikolowego. Złuszcza powierzchowne warstw ymartwych korneocytów, stymuluje odnowę komórkową,.

  Zobacz więcej
 20. Peeling na bazie 50% kwasu glikolowego. Zalecany do terapii oznak fotostarzenia, dyschromii, powierzchownych blizk zanikowych

  Zobacz więcej
 21. Peeling na bazie 70% kwasu glikolowego. Zalecany do terapii oznak fotostarzenia, dyschromii, powierzchownych blizn zanikowych.

  Zobacz więcej
 22. Peeling powierzchniowy na bazie 30% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 23. Peeling powierzchniowy na bazie 40% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 24. Peeling powierzchniowy na bazie 50% kwasu mlekowego, który stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.

  Zobacz więcej
 25. Peeling na bazie 30% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę. Zalecany do terapii skóry mieszanej, tłustej, łojotokowej i/lub dyschromii.

  Zobacz więcej
 26. Peeling na bazie 50% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę.

  Zobacz więcej
 27. Samoneutralizujący się i stopniowo penetrujący w głąb skóry peeling z 35% kwasem trójchlorooctowym (TCA) do terapii oznak procesu starzenia - stadium umiarkowanego do ciężkiego, dyschromii i zmian pigmentacyjnych oraz powierzchownych i średniogłębokich blizn potrądzikowych, typowych dla skóry tłustej i/lub trądzikowej.

  Zobacz więcej
 28. Złożony peeling o działaniu depigmentującym,, samoneutralizujący, do stosowania miejscowego. Rozjaśnia punktowe przebarwienia (plamy hiperpigmentacyjne, starcze, posłoneczne, pozapalne).

  Zobacz więcej
 29. Powierzchniowy peeling o szerokim spektrum działania. Wskazania: fotostarzenie się – od łagodnego do umiarkowanego, drobne linie i zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, nierwnomierny, szary koloryt, drobne niedoskonałości

  Zobacz więcej
 30. Implant skórnyz usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 25 mg/ml.

  Zobacz więcej
 31. Peeling na bazie 40% kwasu migdałowego. Stymuluje syntezę kolagenu i proteoglikanów, wspiera proces odmładzania skóry. Delikatnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia skórę. Zalecany do terapii skóry mieszanej, tłustej, łojotokowej i/lub dyschromii.

  Zobacz więcej
 32. Samoneutralizujący sie peeling na bazie 15% kwasu trójchlorooctowego (TCA) do terapii zmian związanych z procesem starzenia się skóry, zmian pigmentacyjnych, trądzikowych i powierzchownych blizn potrądzikowych.

  Zobacz więcej
Strona
Strona