dermamelan® intimate

dermamelan® intimate

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS INTIMATE

Metoda depigmentacji okolic intymnych, która dodatkowo przeciwdziała efektom starzenia tego obszaru. Zapewnia działanie korygujące przebarwienia i regulujące proces syntezy melaniny. Pozwala na osiągnięcie szybkich i długotrwałych efektów rozjaśnienia okolic narządów płciowych, krocza, okolic odbytu, wzgórka łonowego, wewnętrznej strony ud i pachwin. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu.

Problem: przebarwienia okolic intymnych.


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej cieszą się rosnącą popularnością i stały się jedną z najszybciej rozwijających dziedzin. Coraz więcej kobiet poszukuje rozwiązań korygujących niedoskonałości okolic intymnych.

Przebarwienia okolic intymnych stają się coraz większym problemem. Negatywny wpływ na samopoczucie fizyczne i psycho-emocjonalne pacjentek prowadzi do coraz częstszych konsultacji u specjalistów ginekologii.

Pigmentacja okolic intymnych ma wieloczynnikowe pochodzenie: starzenie się tkanki, predyspozycje genetyczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak otarcia skóry, depilacja, noszenie obcisłej odzieży i zmiany hormonalne (ze względu na stosowanie środków antykoncepcyjnych, ciążę itp.) mogą powodować ciemnienie okolic intymnych.

dermamelan® intimate: rozwiązanie w zakresie depigmentacji okolic intymnych


mesoestetic® przedstawia unikalną metodę korygowania, podczas jednej sesji klinicznej, niedoskonałości pigmentacji oraz poprawy jakości, napięcia i wyglądu okolic intymnych, specjalnie opracowanej tak, by była skuteczna i bezpieczna dla skóry w tym obszarze.

dermamelan® intimate to metoda depigmentacji przeciwdziałająca efektom starzenia. Zapewnia działanie korygujące i regulujące, pozwala na osiągnięcie szybkich i długotrwałych rezultatów.

> okolice narządów płciowych i krocza

> okolice odbytu

> wzgórek łonowy

> wewnętrzna strona ud i pachwin

Nowa metoda dermamelan® intimate zawiera unikalne składniki aktywne o skuteczności depigmentacyjnej w połączeniu z działaniem na komponent zapalny, powodujący wiele przebarwień. Dodatkowo składniki zapewniają widoczną poprawę jakości skóry, napięcia i retencji wody w leczonej okoliczy.

[meso] intimate system® opracowany wyłącznie przez mesoestetic® łączy w sobie 6 innowacyjnych składników aktywnych o uzupełniającym się synergistycznym działaniu. Jego liposomowy system enkapsulacji najnowszej generacji zapewnia maksymalną skuteczność

[GL] Inflamm® przyczynia się do kontrolowania skutków stanu zapalnego, wzmacnia postępującą depigmentację i wspomaga mechanizmy obronne w celu przywrócenia równowagi skóry, zmniejszając reakcje nadwrażliwości.

dermamelan® intimate: efekty


badania in vivo

Badania skuteczności klinicznej potwierdzają powodzenie zabiegów na wszystkich typach skóry i rodzajach przebarwień, a efekty są widoczne już po jednej sesji.

badania in vitro

100% ZAHAMOWANIA SYNTEZY MELANINY

Zdolność [mezo] intimate system® do hamowania produkcji melaniny została oceniona w kulturach melanocytów:

• [meso] intimate system® udowadnia swoją skuteczność w hamowaniu syntezy melaniny.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [mezo] intimate system® poziomy melaniny powracają do wartości wyjściowych.

El espectro solar

-88% UWALNIANIA IL-6

Zdolność przeciwzapalną [GL] Inflamm® oceniono poprzez pomiar markera IL-6 w hodowli melanocytów

• [GL] Inflamm® udowadnia swoją skuteczność w regulacji IL-6, cytokiny o działaniu prozapalnym.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [GL] Inflamm® uwalnianie środków zapalnych spada o 88%.

El espectro solar

LIPOSOMALNY SKŁADNIK AKTYWNY UWALNIA 8 RAZY WIĘCEJ SUBSTANCJI CZYNNYCH NIŻ NIELIPOSOMALNY SKŁADNIK AKTYWNY.

Oceniono zdolność transportową liposomalnych składników aktywnych, porównując ich zwiększoną penetrację w warstwie rogowej i podstawnej.

Liposomalna substancja czynna wykazuje nawet 8-krotnie większe stężenie w najbardziej wewnętrznej warstwie naskórka, gdzie wykazuje korzystny wpływ na komórki.

El espectro solar
produkty
 • dermamelan® intimate gel

  Żel-krem do codziennego stosowania, reguluje proces melanogenezy i usuwa przebrawienia zewnętrznych okolicach intymnych, wewnętrznej stronie ud oraz pachwinach.

  dermamelan® intimate

  gel

  PIGMENT CONTROL INTIMATE SOLUTIONS

  Przeznaczenie okolice intymne
  Rodzaj skóry wszystkie
  Pojemność 50ml
  Zobacz produkt