dermamelan® intimate

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS INTIMATE

Metoda depigmentacji przeciwdziałającej efektom starzenia. Zapewnia działanie korygujące przebarwienia i regulując syntezę melaniny. Pozwala na osiągnięcie w krótkim i długim okresie skutecznego efektu rozjaśnienia: okolic narządów płciowych i krocza, okolic odbytu, wzgórka łonowego, wewnętrznej strony ud i pachwiny. Efekty są widoczne po jednej sesji klinicznej.

option image

Problem: intymne przebarwienia.


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej cieszą się rosnącym światowym zainteresowaniem i stały się jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin, dzięki kobietom poszukującym rozwiązań korygujących niedoskonałości okolic intymnych.

Przebarwienia intymne stają się coraz większym problemem. Negatywny wpływ na samopoczucie fizyczne i psycho-emocjonalne pacjentki prowadzi do coraz częstszych konsultacji w codziennej praktyce ginekologicznej.

Pigmentacja okolic intymnych ma wieloczynnikowe pochodzenie: starzenie się tkanki, predyspozycje genetyczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak otarcia skóry, depilacja, noszenie obcisłej odzieży i zmiany hormonalne (ze względu na stosowanie środków antykoncepcyjnych, ciążę itp.) mogą powodować ciemnienie okolic intymnych.

dermamelan® intimate: rozwiązanie w zakresie depigmentacji okolic intymnych


mesoestetic® przedstawia unikalną metodę korygowania, podczas jednej sesji klinicznej, niedoskonałości pigmentacji oraz poprawy jakości, napięcia i wyglądu okolic intymnych, specjalnie opracowanej tak, aby była skuteczna i szanowała cechy skóry w tym obszarze.

dermamelan® intimate to metoda depigmentacji przeciwdziałającej efektom starzenia zapewniająca działanie korygujące i regulujące, pozwalająca na osiągnięcie w krótkim i długim okresie skutecznego efektu korygowania przebarwień:

> okolice narządów płciowych i krocza

> kolice odbytu

> wzgórek łonowy

> wewnętrzna strona ud i pachwin

Nowa metoda dermamelan® intimate zawiera unikalne połączenie składników aktywnych o działaniu depigmentacyjnym połączonym z działaniem na składnik zapalny powodujący wiele przebarwień oraz zapewnia widoczną poprawą jakości skóry, napięcia i retencji wody w okolicy:

[meso] intimate system® opracowany wyłącznie przez mesoestetic® łączy w sobie 6 innowacyjnych składników aktywnych o uzupełniającym się synergistycznym działaniu. Jego liposomowy system enkapsulacji najnowszej generacji zapewnia maksymalną skuteczność

[GL] Inflamm® przyczynia się do kontrolowania skutków stanu zapalnego, wzmacnia postępującą depigmentację i wspomaga mechanizmy obronne w celu przywrócenia równowagi skóry, zmniejszając reakcje nadwrażliwości.

dermamelan® intimate: efekty


efekty in vivo

Badania skuteczności klinicznej potwierdzają powodzenie zabiegów na wszystkich typach skóry i rodzajach przebarwień, a efekty są widoczne już po jednej sesji.

efekty in vitro

100% ZAHAMOWANIA SYNTEZY MELANINY

Zdolność [mezo] intimate system® do hamowania produkcji melaniny została oceniona w kulturach melanocytów:

• [meso] intimate system® udowadnia swoją skuteczność w hamowaniu syntezy melaniny.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [mezo] intimate system® poziomy melaniny powracają do wartości wyjściowych.

El espectro solar

-88% UWALNIANIA IL-6

Zdolność przeciwzapalną [GL] Inflamm® oceniono poprzez pomiar markera IL-6 w hodowli melanocytów

• [GL] Inflamm® udowadnia swoją skuteczność w regulacji IL-6, cytokiny o działaniu prozapalnym.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [GL] Inflamm® uwalnianie środków zapalnych spada o 88%.

El espectro solar

LIPOSOMALNY SKŁADNIK AKTYWNY UWALNIA 8 RAZY BARDZIEJ AKTYWNY SKŁADNIK NIŻ NIELIPOSOMALNY AKTYWNY SKŁADNIK.

Oceniono zdolność transportową liposomalnych składników aktywnych, porównując ich zwiększoną penetrację w warstwie rogowej i podstawnej.

Liposomalna substancja czynna wykazuje nawet 8-krotnie większe stężenie w najbardziej wewnętrznej warstwie naskórka, docelowej warstwie substancji czynnej, gdzie ma korzystny wpływ na komórki.

El espectro solar
produkty
 • dermamelan® intimate gel

  Żel-krem do codziennego stosowania, reguluje proces melanogenezy i usuwa przebrawienia zewnętrznych okolicach intymnych, wewnętrznej stronie ud oraz pachwinach.

  dermamelan® intimate

  gel

  PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS INTIMATE

  Powierzchnia objęta zabiegiem okolice intymne
  Rodzaj skóry wszystkie
  format 50ml
  Zobacz produkt