option image

dermamelan® intimate

rozwiązanie w zakresie depigmentacji

Metoda depigmentacji przeciwdziałającej efektom starzenia. Zapewnia działanie korygujące przebarwienia i regulując syntezę melaniny. Pozwala na osiągnięcie w krótkim i długim okresie skutecznego efektu rozjaśnienia: okolic narządów płciowych i krocza, okolic odbytu, wzgórka łonowego, wewnętrznej strony ud i pachwiny. Efekty są widoczne po jednej sesji klinicznej.

Problem: intymne przebarwienia.


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej cieszą się rosnącym światowym zainteresowaniem i stały się jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin, dzięki kobietom poszukującym rozwiązań korygujących niedoskonałości okolic intymnych.

Przebarwienia intymne stają się coraz większym problemem. Negatywny wpływ na samopoczucie fizyczne i psycho-emocjonalne pacjentki prowadzi do coraz częstszych konsultacji w codziennej praktyce ginekologicznej.

Pigmentacja okolic intymnych ma wieloczynnikowe pochodzenie: starzenie się tkanki, predyspozycje genetyczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak otarcia skóry, depilacja, noszenie obcisłej odzieży i zmiany hormonalne (ze względu na stosowanie środków antykoncepcyjnych, ciążę itp.) mogą powodować ciemnienie okolic intymnych.

dermamelan® intimate: rozwiązanie w zakresie depigmentacji okolic intymnych


mesoestetic® przedstawia unikalną metodę korygowania, podczas jednej sesji klinicznej, niedoskonałości pigmentacji oraz poprawy jakości, napięcia i wyglądu okolic intymnych, specjalnie opracowanej tak, aby była skuteczna i szanowała cechy skóry w tym obszarze.

dermamelan® intimate to metoda depigmentacji przeciwdziałającej efektom starzenia zapewniająca działanie korygujące i regulujące, pozwalająca na osiągnięcie w krótkim i długim okresie skutecznego efektu korygowania przebarwień:

> okolice narządów płciowych i krocza

> kolice odbytu

> wzgórek łonowy

> wewnętrzna strona ud i pachwin

Nowa metoda dermamelan® intimate zawiera unikalne połączenie składników aktywnych o działaniu depigmentacyjnym połączonym z działaniem na składnik zapalny powodujący wiele przebarwień oraz zapewnia widoczną poprawą jakości skóry, napięcia i retencji wody w okolicy:

[meso] intimate system® opracowany wyłącznie przez mesoestetic® łączy w sobie 6 innowacyjnych składników aktywnych o uzupełniającym się synergistycznym działaniu. Jego liposomowy system enkapsulacji najnowszej generacji zapewnia maksymalną skuteczność

[GL] Inflamm® przyczynia się do kontrolowania skutków stanu zapalnego, wzmacnia postępującą depigmentację i wspomaga mechanizmy obronne w celu przywrócenia równowagi skóry, zmniejszając reakcje nadwrażliwości.

dermamelan® intimate: efekty


efekty in vivo

Badania skuteczności klinicznej potwierdzają powodzenie zabiegów na wszystkich typach skóry i rodzajach przebarwień, a efekty są widoczne już po jednej sesji.

efekty in vitro

100% ZAHAMOWANIA SYNTEZY MELANINY

Zdolność [mezo] intimate system® do hamowania produkcji melaniny została oceniona w kulturach melanocytów:

• [meso] intimate system® udowadnia swoją skuteczność w hamowaniu syntezy melaniny.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [mezo] intimate system® poziomy melaniny powracają do wartości wyjściowych.

El espectro solar

-88% UWALNIANIA IL-6

Zdolność przeciwzapalną [GL] Inflamm® oceniono poprzez pomiar markera IL-6 w hodowli melanocytów

• [GL] Inflamm® udowadnia swoją skuteczność w regulacji IL-6, cytokiny o działaniu prozapalnym.

• Po 48 godzinach ekspozycji na [GL] Inflamm® uwalnianie środków zapalnych spada o 88%.

El espectro solar

LIPOSOMALNY SKŁADNIK AKTYWNY UWALNIA 8 RAZY BARDZIEJ AKTYWNY SKŁADNIK NIŻ NIELIPOSOMALNY AKTYWNY SKŁADNIK.

Oceniono zdolność transportową liposomalnych składników aktywnych, porównując ich zwiększoną penetrację w warstwie rogowej i podstawnej.

Liposomalna substancja czynna wykazuje nawet 8-krotnie większe stężenie w najbardziej wewnętrznej warstwie naskórka, docelowej warstwie substancji czynnej, gdzie ma korzystny wpływ na komórki.

El espectro solar
produkty
  1. ddermamelan intimate home depigmenting gel cream to preparat depigmentujący do użytku domowego, który rozjaśnia kolorut skóry i utrzymuje pod kontrolą proces pigmentacji w okolicy narządów płciowych i odbytu, wewnętrznej strony ud i pachwiny.

    Zobacz więcej