hydra-vital factor k

MOISTURISING PROFESSIONAL SOLUTIONS

Krem o bogatej formule z witaminą E o działaniu nawilżającym i odżywczym, przeznaczony do cery normalnej i suchej. Przywraca skórze poziom nawodnienia i odżywienia potrzebny do odbudowy płaszcza hrydro-lipidowego, jednocześnie chroniąc ją przed zewnętrznymi czynnikami powodującymi przedwczesne starzenie. W rezultacie skóra jest nawodniona, gładka, sprężysta i ma odpowiednią ochronę.
500 ml

Bogaty krem nawilżający i odżywczy o działaniu ochronnym, do skóry normalnej i suchej.

GŁĘBOKIE NAWILŻANIE: ultranawilżający kompleks o składzie bardzo zbliżonym do naturalnego czynnika nawilżającego (aminokwasy, mocznik, alantoina i kwas mlekowy) pomaga odbudować i wzmocnić warstwę hydrolipidową, utrzymując poziom nawilżenia przez cały dzień.

ANTYOKSYDACYJNE DZIAŁANIE OCHRONNE: obecność alfa tokoferolu (witaminy E) działa antyoksydacyjnie, chroniąc skórę przed powstawaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za przyśpieszenie starzenia się skóry.

Kategoria produktu zabieg medycyny estetycznej
Wiek wszystkie
Faza rutynowa Zabieg
Rodzaj skóry normalna, sucha
wskazania Nawilżenie i odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przywraca skórze komfort oraz równowagę barierową, a także spowalnia proces starzenia z uwagi na zawartość antyoksydantów. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej